Batık geminin kalıntıları tehlike saçıyor

Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Narlı Mahallesi İskelesi’nde batan geminin kalıntıları tehlike saçıyor.2013 yılı Eylül ayında Balıkesir’in Marmara Adası’nın 3 mil açığında yük kayması sebebiyle PASHA isimli kuru yük gemisinin,...

Batık geminin kalıntıları tehlike saçıyor
Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Narlı Mahallesi İskelesi’nde batan geminin kalıntıları tehlike saçıyor.

2013 yılı Eylül ayında Balıkesir’in Marmara Adası’nın 3 mil açığında yük kayması sebebiyle PASHA isimli kuru yük gemisinin, Erdek ilçesine bağlı Narlı Mahallesi İskelesi’ne çekilmesinin ardından bağlı bulunduğu iskelede battıktan sonra parçalanması ve kalıntılarının iskelenin yakınında olması Narlı halkını endişelendiriyor.

Narlı’da 30 yıldır balıkçılık yapan Mustafa Yaslar, ’’3 yıldır bu batık geminin kalıntıları görüntü kirliliği oluşturuyor burada. Yetkililer gelip gidiyor hiçbir şey yapmıyorlar. Narlı’da batık geminin kalıntıları ufak teknelere de büyük tehlike oluşturuyor. Bunun bir an önce kalkmasını istiyoruz. Hem görüntü kirliliği ve hen de balıkçı teknelerine tehlike saçıyor. İskelenin yanında da batık geminin parçaları duruyor hepsi paslanmış durumda ve tehlike saçıyor. Yetkilileri bu sorunu çözmeleri için Narlı’ya bekliyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2016, 09:42
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190