Başkan Avşar’dan hastalara moral ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, hastalara çiçek verdi.MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve il yönetiminin de katıldığı...

Başkan Avşar’dan hastalara moral ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, hastalara çiçek verdi.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve il yönetiminin de katıldığı ziyarette Başkan Avşar, hastalarla tek tek sohbet ederek hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini de sundu. Daha sonra hastane Başhekimliği görevine atanan Mehmet Keleş’i ziyaret eden Avşar, Keleş’e görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Mehmet Keleş ise, Avşar ve yönetimine teşekkür etti. Avşar ve beraberindekiler daha sonra Hastane Müdürü Hakan Katipoğlu’nu ziyaret etti. Burada da bir konuşma yapan Avşar, Katipoğlu’na görevinde kolaylıklar dileyerek, kaliteli hizmet vereceğine inandığını belirtti.

Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Müdürü Hakan Katipoğlu da, MHP’ye ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Kaptan Haber Ajansı

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190