Başbakan Yıldırım, Ardahan Valiliğini ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, Ardahan Valiliğini ziyaret etti. Başbakan Yıldırım’ı yöresel kıyafet giyen öğrenciler valilik girişinde karşılayarak çiçek verdi.16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi Ardahan’a gelen Başbakan Binali...

Başbakan Yıldırım, Ardahan Valiliğini ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, Ardahan Valiliğini ziyaret etti. Başbakan Yıldırım’ı yöresel kıyafet giyen öğrenciler valilik girişinde karşılayarak çiçek verdi.

16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi Ardahan’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, Ardahan Valiliğini ziyaret ederek, Vali İbrahim Özefe ve Belediye Başkanı Faruk Köksoy’dan birifing aldı. Bir süre valilikte kalan Başbakan Yıldırım, daha sonra kendisi için hazırlanan otobüs ile mitingin yapılacağı PTT Kavşağı’ndaki miting alanına geçti. Başbakan Yıldırım’ı burada binlerce Ardahanlı bayraklarla karşılayarak sevgi gösterisinde bulundu.

Ardahanlılarla buluşan Başbakan Yıldırım 16 Nisan’da ‘evet’ sözü aldı.

Başbakan Binali Yıldırım’a Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş eşlik etti.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176