Atama Kararları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Gıda Tarım ve Hayvancılık, Maliye, Milli Savunma ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.Buna göre;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak...

Atama Kararları
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Gıda Tarım ve Hayvancılık, Maliye, Milli Savunma ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
Buna göre;
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, Tarım İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Karayama, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanı Ali Recep Nazlı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığına Ahmet Abdullah Antalyalı, Tarım İşletmeleri Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Bakanlık Müşaviri Mehmet Taşan, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğüne, Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Birişik, Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcılığına, Uğur Büyükhatipoğlu, Bakanlık Müşavirliğine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi 1. Hukuk Müşaviri Tuncay Kara atandı.
Maliye Bakanlığı Vergi Başmüfettişliklerine Kayseri Vergi Dairesi Başkanı Niyazi Özkök, Celal Şahin, Sıtkı Karslıoğlu, Bakanlık Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Mürsel Ali Kaplan getirildi. Müsteşar Yardımcılıklarına Bakanlık Müşaviri Ömer Duman, Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürü İsmail İlhan Hatipoğlu, Vergi Başmüfettişi Halit Öcal atandı. Baş Hukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürlüğüne Tayibe Kaycıoğlu, Personel Genel Müdürlüğüne, Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Şinasi Yurdakul, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Çolak, Muhasebat Genel Müdürlüğüne, Strateji Geliştirme Başkanı Ertan Erüz, Bakanlık Müşavirliklerine Gelir İdaresi Başkan Yardımcıları Metin Kayrak, Mehmet Atuğ, Şinasi Candan, Gelir Politikaları Genel Müdürü Erol Öz, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Adem Kabadayı, Milli Piyango Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Serhat Kemal Yılmaz, Milli Emlak Genel Müdürlüğüne, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Büyükuzun, Strateji Geliştirme Başkanlığına Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdür Yardımcısı Hakan Ay, Gelir İdaresi Başkan Yardımcılıklarına Ankara Vergi Dairesi Başkanı Mahmut Sütcü, Gelir İdaresi Daire Başkanları Ayşe Dilbay, Yıldırım Bozbıyık, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığına Ahmet Koçyiğit, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Ebu Bekir Levent Şahin atandı.
Milli Savunma Bakanlığı Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Mühendis Albay Murat Kayraklık yeniden atandı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı İsa Altıntaş, bu suretle boşalacak Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına Salih Yıldırım getirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Neslihan Emine Duru atandı.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190