Namar, Ünye’de Gemi İndirdi

Namar Denizcilik’e ait 3,150 dwt’lik M/V NAZIM BEY isimli kuruyük gemisi, 20 Temmuz’da, Karadeniz Ünye Tersanesi’nde gerçekleştirilen bir törenin ardından denize indirildi.

Namar, Ünye’de Gemi İndirdi

Namar, Ünye’de Gemi İndirdi

Namar Denizcilik’e ait 3,150 dwt’lik M/V NAZIM BEY isimli kuruyük gemisi, 20 Temmuz’da, inşa edildiği Karadeniz Ünye Tersanesi’nde gerçekleştirilen bir törenin ardından denize indirildi.

80 m boy, 12.50 m genişlik, 6.10 m drafta sahip gemi BV klasını taşıyor.

Kaynak: Deniz Ticaret Odası Web Sitesi www.denizticaretodasi.org

YORUM EKLE
YORUMLAR
ENVER SOFUOĞLU
ENVER SOFUOĞLU - 12 yıl Önce

TİCARET FİLOMUZA KAZANDIRMIŞ OLDUĞUNUZ YENİ GEMİNİZİN HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDER,FIRTINASIZ SAKİN SULARDA KAZASIZ

BELASIZ BOL KAZANCLAR GETİRMESİNİ DİLERİM.

Mustafa Kaptan
Mustafa Kaptan - 12 yıl Önce

Piyasanın dürüst firmalarından birisi olan bu firmanın yeni gemilerinin hem kendilerine hem Türkiye'ye hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah daha nice gemiler indirirler.

isa gencay
isa gencay - 11 yıl Önce

ben namar denizcilikte 3 yil calistim.gercekten huzurlu ve saaygili calisma ortami olan bir firma.yeni bir gemi yaptirdiklari icin tebrikler.bol kazanclar,ozellikle savindigim nokta,insanlara yeni istihdam kaynagi saglamalari.allah kaza musibet vermesin,sedat beye ve tum calisanlara selamlar.allah a emanet olun

Hakan devecioğlu
Hakan devecioğlu - 10 yıl Önce

S.A. Nazım Bey'in yapımında ben'de bulunmuştum.Uzun süre bu firmada bazı görevlere çalıştım.Çalıştığım sürece kimsenin hakkı yenmemiştir.Kendileri gibi dürüst(Sedat bey,Sezai bey)kadrosu var bir çok insana ekmek kapısı açtılar,bu sektörde NAMAR denizçilik gibi dürüst firmalara çok ihtiyaç var.ALLAHTAN'tan başarılarının devamını dilerim.

TAHİR GÜNDÜZ
TAHİR GÜNDÜZ - 7 yıl Önce

3.5 ay bende firmada çalışma ımkanım oldu.ziyadesiyle firma sahiplerinden çok memnun kaldım.kiymet verdiğim değerli sedat ve sezai abilerime bol kazanç ve hayırlı seyirler diliyorum.uzun ömürlü olsun.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190