Med Marine Holding’den İlklere Devam

Med Marine holding, Ereğli Tersanesinde Türkiye’nin ilk, Dünya’nın altıncı katalitik konvertörlü gemisi Prima'yi inşa ederek İsveç’li alıcısına teslim etti.

Med Marine Holding’den İlklere Devam

Med Marine Holding’den İlklere Devam

Med Marine'nin ve alıcı firmanın çevreye duyarlılığını gösteren bu donanım gemide NoX emisyonlarini 90% oranında düşürme özelliğine sahip.

Denizhaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüsamettin canbilen
hüsamettin canbilen - 11 yıl Önce

Bir zamanlar bu güzel işleri başaran insanlar için atılmadık çamur bırakılmadı.Bakkala borcu var gibi abuk sabuk çoban masalları ile pilot milletinin beynine ve aklına hakaret eden haberler ile kandırmaya çalışan Toro ağabeyim. Buyur buradan yak.Sizler bu komik yalanları uydururken elin oğlu milyonlarca dolar değerinde tersane kurup Türkiyede ilklere imza attı.Dünyadada ilklerin arasına girdi.Laf değil iş üretiliyor.

Çok saygı değer deyip göklere çıkardığınız patronlarda YDO camiasının yuvasına dinamit koymakla meşguller.Limon satmak iyi para getirir deseler sizin o savunduğunuz insanlar pazarda limon satmaya başlıyacaklar.Herkez işini yapacak.%0 seneyi aşkın armatör ailesi limonculuk mu yapacak yani?

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176