İnebolu Tersanesi: "Yatırıma Devam!"

İnebolu Tersanesi, rıhtım ve saha yatırımına yeni bir finansman paketiyle devam ediyor.

İnebolu Tersanesi:
İNEBOLU TERSANESİ; YATIRIMA DEVAM...
 
Havuzun yerini değiştirerek, belediye rıhtımından bağımsız hale getiren İnebolu Tersanesi, rıhtım ve saha yatırımına yeni bir finansman paketiyle devam ediyor.
 
İlhan Karavelioğlu'ndan aldığımız bilgiye göre, tersane Dubai merkezli bir platform inşa müteahhitiyle ve ortak girişim şeklinde offshore enerji projelerinde çalışacak.
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut yıldıran
mahmut yıldıran - 7 yıl Önce

insallah hayırlı cevreye ve deniz kirliligine duyarlı bir tersane olur memleketimize faydalı olması dilegiyle hayırlı işler.

rüstem selamet
rüstem selamet - 7 yıl Önce

Sayın yorumcular ve okuyucular evet ben inebolulu olarak memleketimize iş olanağı sunanlara teşekkür ediyorum. fakat kasabamızda şimdiye kadar hiç yatırım yapılmadı kuşaktan gelen denizciliğimiz yol katetmedi. göç haddinden fazla gereken çevre temizliği (gemilerin bakımında) havuz içinde toplama olduktan sonra çevreye zarar vermeyeceği kanısındayın. tersane aktif çalışsa onlarca kişi evine bakacak hem kasaba kişiler esnaflar kazanacak malesef şimdi zamanlarını boşa geçirip duruyorlar. faal olsaydı ineboluda canlılık olacaktı ama yok yok. Kasabamın Güneşin doğuşu ve batışı birbaşka sayın başkanda çalışmaları takdir edilir. saygılarımla

mete
mete - 7 yıl Önce

türk tersanelerini önündeki en büyük engel yük sek vergiler

murat birecik
murat birecik - 7 yıl Önce

tüm inebolu halkının, tersaneye sahip çıkma zorunluluğu var.

aksi takdirde; yatırımcı küser, tersanesinini kapısına kiliti vurur...olan, kime olur?!tüm tersane bölgelerindeki belediye başkanlarını, buradan uyarıyorum. ucuz kahramanlıklar peşinde koşmasınlar ve yatırımcıları karşısına almasınlar...saygılarımla

murat birecik

**
** - 7 yıl Önce

BU HAVUZDAN SONRA GEMİLER GELECEK YEŞİL İNEBOLU ?? yaglı inebolu olacak

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176