Çiçek’ten 58,000 Tonluk Gemi

Tuzla’daki Çiçek Tersanesi, Bayraktar Konteyner Taşımacılığı Tic.AŞ ile 2007 yılı sonunda başlanmak üzere 3 adet 58,000 dwt’lik kuru yük gemilerinin inşası için kontrat yaptı.

Çiçek’ten 58,000 Tonluk Gemi

Çiçek’ten 58,000 Tonluk Gemi

İstanbul Tuzla’daki Çiçek Tersanesi, Bayraktar Konteyner Taşımacılığı Tic.AŞ ile 2007 yılı sonunda sac kesimine başlanmak üzere 3 adet 58,000 dwt’lik kuru yük gemilerinin üretimi için kontrat imzaladı. Gemilerin özel sektör tersanelerinde bugüne kadar üretilecek en büyük tonajlı gemiler olacağı bildiriliyor.

Kaynak: Deniz Ticaret Odası Web Sitesi www.denizticaretodasi.org

YORUM EKLE
YORUMLAR
BARIŞ GÖRGÜÇ
BARIŞ GÖRGÜÇ - 12 yıl Önce

Sayın Celal ÇİÇEK önderliğinde yürüyen Çiçek Tersanesi kurumsal olmasa bile yaptığı muazzam kuru havuz ve farklı ar-ge çalışmalarıyla Tuzla'daki pekçok tersaneden hızla ayrılıyor. Mütevazı imkanlarına ciddi bir tecrübe birikimini ekleyen bu tersane Sedef başta olmak üzere ciddi imkan ve kabiliyetlere sahip kurumsal firmaları dikkatle izleyip kendine has bir tarzda çalışmalarını sürdürüyor. Yapılacak gemiler Dünya standartlarında önemli büyüklükler değil. Ancak Tuzla'nın fiziki kapasitesi ve tersanelerimizin genel üretim konsepti düşünülünce gerçekten kayda değer bir rakamı işaret ediyor.Celal Bey'i ve ekibini tebrik ediyorum.SaygılarımlaBARIŞ GÖRGÜÇ

hüsamettin canbilen
hüsamettin canbilen - 12 yıl Önce

Tersane sahibini tanımıyorum ama Pendik dışında bukadar büyük gemi yapmaya cesaret eden tersaneciyi ve bu kişilere güvenen armatörü anlından öpmek gerekir.Hepsine başarılar dilerim.Cesaretlerinden dolayı tebrik ederiz.İlk'leri başarmanın gururunu yaşamak Allah nasip etsin.Hepsi milli sermaye hepsi bizlerin.Pekçok insana ekmek kapısı açılıyor.

Teşekkür ederiz, hayırlı olsun

Kılavuz kaptan

Hüsamettin Canbilen

mehmet gündoğdu
mehmet gündoğdu - 12 yıl Önce

çok güzel bir ilklerden en önemlisi bence.

Sevgili Celal Ağbi ve ekibinin Türk gemi inşa sanayi ve denizciliğine yüksek katkılarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

m gundogduarmatör firmaya hayırlı olsun.

mustafa bektaş
mustafa bektaş - 12 yıl Önce

deniz dersanesinde bu kadar güzel işlerin yürüdüğünü görmek kaynakcı arkadaşları sevindiriyor ne kadar yanlarında olamasakta gönlümüz hep calışma arkadaşlarla beraberdir sevgili berke ÇİCEK daha iyi daha güzel daha sağlıklı işkazalarından uzak günler dilerim saygılarımla LİMONCU mustafa bektaş

AYNUR ATIKIR
AYNUR ATIKIR - 12 yıl Önce

Deniz haber okuyucusu olarak Türkiyemizde bu kadar güzel işlerin yapılması onur ve gurur verici ÇİÇEK tersanesi ekibi ve tüm çalışanlarını kutluyorum hayırlı uğurlu olsun.

Harun Karataş
Harun Karataş - 12 yıl Önce

Sevgili Celal Abi,Türk gemi inşa sanayi ve denizciliğine yüksek katkılarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.

Ülkemizde bu kadar güzel işlerin yapılması onur ve gurur verici ÇİÇEK tersanesi ekibi ve tüm çalışanlarını kutluyorum hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel bir ilklerden en önemlisi bence.

Armatör firmaya hayırlı olsun.SaygılarımlaHarun Karatasmutlu ör
mutlu ör - 12 yıl Önce

ÇİÇEK TERSANESİ EKİBİ VE TÜM CALIŞANLARINI KUTLARIM.BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.mutlushipping@hotmail.com

ENSAR  KORKMAZ
ENSAR KORKMAZ - 10 yıl Önce

Türkiye'deki tersane sektörünün gelişimi ile ülkemizde bu kadar güzel işlerin yapılması onur ve gurur verici ÇİÇEK tersanesi yöneticilerin ve tüm çalışanlarını kutluyorum hayırlı uğurlu olsun dileğiyle.


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176