310 Milyon Dolara 2 Gemi Siparişi Aldı

STX; Avrupalı bir gemi taşımacılık şirketi için 310 milyon dolar karşılığında 2 adet konteyner gemisi inşa etmek için sipariş aldığını açıkladı.

310 Milyon Dolara 2 Gemi Siparişi Aldı

SeaNews Turkey'de yer alan habere göre, Dünyanın 4. büyük gemi inşa şirketi olan Güney Kore'li STX Shipbuilding; ismini vermediği Avrupalı bir gemi taşımacılık şirketi için 310 milyon dolar karşılığında 2 adet konteyner gemisi inşa etmek için sipariş aldığını açıkladı.

STX, gemileri 2015 yılında teslim edecek.

STX Shipbuilding, Busan ve Jinhae kentlerinde bulunan tersanelerinde son 40 yılda 700 civarında gemi inşa etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 8 yıl Önce

yurtdışnda gemi yapımına sırlama getirilmeli

erol
erol - 7 yıl Önce

armatörle berabermi kazandınızki nerde ne yaptırıcağına karar verme yetkisini kendinde görüyorsun ismini bile yazma zahmetinde bulunmadan senin dediğin nasıl olur biliyorsmusun verirsin krediyi devlet olarak şart koşarsın turkiyede yaptırıcan diye ozaman anlarım. yoksa dediğin boş laf ola beri gele

gemi inşa müh
gemi inşa müh - 7 yıl Önce

kardeşim türkiyede ortalama gemi teslimi neredeyse 14 ay. adamlar uzakdoğuda 9 ayda anahtar teslim veriyolar. hem daha kaliteli hem daha ucuz hem daha çabuk. adam enayimi türkiyede yaptırsın. sonra türkiyede 150 milyon dolarlık gemi yapılabilecek kaç havuz var? o gemi varya 2 senede bitmez.

- 7 yıl Önce

ARKADAŞIM ,MAKALEYİ İYİ OKU ZAYTEN 2015 SENESİ TESLİMİ DENİLİYOR .

- 7 yıl Önce

yalovaya gitmeyenler belli ,altınova tersanelerini gidipte görün ,en iyilerini yapıyoruz,yaptığımız tankerler ,dünya denizlerinde ,parmakla gösteriliyor.

sefer AKGÜN
sefer AKGÜN - 7 yıl Önce

Tu yür gemileri artık türkiyede yapabiliriz Bu gemilerin bütcesi büyük olduğundan fazla adam fazla measi ile daha erken teslim etme imkanımız olabilir şimdi tersane dışında bir çok yerde kumlama ve raspa ayrıca CNC kesimleride var Gemi yan sanayisi gayet güzel o yuzdendirki artık çekinmeden büyük gemi siparişleri alabiliriz

Tersanelerimiz ekipman açısından artık çok donanımlıSaygılarımla

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176