Odunpazarı’na bir müze daha geliyor

Eskişehir Odunpazarı Bölgesine yapılacak Fotoğraf Müzesi ile ilgili gündem maddesi Belerdiye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi.Belediye Meclisinin 13’üncü birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt başkanlığında...

Odunpazarı’na bir müze daha geliyor

Eskişehir Odunpazarı Bölgesine yapılacak Fotoğraf Müzesi ile ilgili gündem maddesi Belerdiye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Meclisinin 13’üncü birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 14 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddeleri arasında öne çıkan madde ise Odunpazarında yapılacak Fotoğraf Müzesi ile ilgili olan madde oldu. Osman Yaşar Tanaçan isimli şahısın yaptığı bağışlar ile Odunpazarı Bölgesine yapılacak Fotoğraf Müzesi ile ilgili gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin diğer maddeleri gerekli komisyonlara gönderildi. Haziran ayında yapılacak olan bir sonraki meclis toplantısını 6 Haziran saat 17.00’da yapılmasına kararlaştırıldı.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190