GESTAŞ dünyanın en büyük denizcilik fuarında

Denizcilik sektörünün önemli şirketleri, Almanya’nın Hamburg şehrinde buluştu.Dünya denizcilik sektörünün en büyük organizasyonlarından Uluslararası Deniz Ticaret Fuarı SMM 2016, 6 Eylül Salı günü Almanya’nın Hamburg şehrinde başladı....

GESTAŞ dünyanın en büyük denizcilik fuarında
Denizcilik sektörünün önemli şirketleri, Almanya’nın Hamburg şehrinde buluştu.
Dünya denizcilik sektörünün en büyük organizasyonlarından Uluslararası Deniz Ticaret Fuarı SMM 2016, 6 Eylül Salı günü Almanya’nın Hamburg şehrinde başladı. 108 ülkeden 50 bin ziyaretçinin ve 2100’den fazla firmanın yer aldığı fuara Çanakkale’nin denizcilik şirketi GESTAŞ Deniz Ulaşım Ticaret A.Ş. de katıldı. Yeni dönemde hem hizmet kalitesini, hem de marka bilinirliliğini artırmaya yönelik hamleler yapan GESTAŞ, ilk kez böyle bir fuarda boy gösterdi. GESTAŞ adına Genel Müdür Volkan Uslu ve İskele Operasyon Müdürü Burak Oruç’un katıldığı fuarda, LNG, methanol, hibrid, çift yakıtlı sistemler gibi alternatif çevre dostu, düşük emisyonlu sevk sistemleri teknolojileri ve deniz güvenliği alanlarında sektörel olarak çok geniş yelpazede ürünler sergilendi.
Çanakkale’nin önde gelen şirketlerinden olan, 2016’nın ilk 7 ayını zarar eden geçmiş dönemlerin aksine 4.3 milyon TL gibi rekor bir net karla kapatan Gestaş, karını yeni yatırımlara dönüştürme hedefinde. Büyük projelerle Çanakkale’ye hizmeti, araç ve yolcu taşımacılığında da kaliteli ulaşımı sürdürmeye devam edecek olan şirket, Almanya’daki fuara katılarak vizyonunu gözler önüne serdi. Gestaş Genel Müdürü Volkan Uslu ve İskele Operasyon Müdürü Burak Oruç, deniz ticareti alanındaki son teknolojileri incelerken, dünyanın benzer hizmeti veren şirketlerinin yetkilileriyle de bilgi alışverişinde bulundu.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176