İTÜ DF 23. Geleneksel Kariyer Günleri TURKON HOLDİNG'in Katılımıyla Devam Ediyor

23.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi Turkon Holding'i ağırladı.Turkon Holding adına Operasyon Müdürü Sn. Barış Öztürk ve Personel Müdiresi Sn. Özge Ataman katıldı.

İTÜ DF 23. Geleneksel Kariyer Günleri TURKON HOLDİNG'in Katılımıyla Devam Ediyor

23.Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında İTÜ Denizcilik Fakültesi Turkon Holding'i ağırladı.

Turkon Holding adına Operasyon Müdürü Sn. Barış Öztürk ve Personel Müdiresi Sn. Özge Ataman katıldı. Sn. Barış Öztürk ve Sn. Özge Ataman kendilerini tanıttıktan sonra, Turkon Holding'in geçmişi ve kuruluşu hakkında bilgiler verdi. Daha sonra şirket bünyesinde 8 konteyner gemisi ve aynı zamanda işlettikleri bir capesize kuruyük gemisi olduğunu ve filosunun çoğunlukla genç gemilerden oluştuğunu söyledi.

Stajyer politikasından bahseden Sn. Ataman, her gemiye 3 stajyer almaya çalıştıklarını ve hiçbir staj başvurusunu geri çevirmediklerini belirtti. Ardından Sn. Barış Öztürk ve Sn. Özge Ataman, öğrencilerine eski tecrübelerine dayanarak meslek hakkında tavsiyeler verdi, özellikle İngilizcenin meslek açısından vazgeçilmez olduğu üzerinde durdu.

Ayrıca, öğrencilerin okul döneminde kendilerini geliştirmeleri ve kariyer planlaması yapmaları konusunda tavsiyeler verdi. Soru cevap kısmıyla sona eren konferans, kokteyl alanına geçilerek devam etti.

Turkon Holding yetkilileri, öğrencilerle sohbet havasında geçen kokteylin ardından uğurlandı.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176