Editörlerimiz Artık "İllallah" Dedi

Denizhaber.Com editörleri her gün sizlere haberleri ulaştırmak için çabalıyorlar. Bizim hazırladığımız haberleri kaynak göstermeden yayınlamakta beis görmeyen emek hırsızları var.

Editörlerimiz Artık

Editörlerimiz Artık "İllallah" Dedi

Denizhaber.Com ajanslara üyedir. Aldığı haberlerin parasını öder. Alıntıları da linkleriyle birlikte haberlerin altına yazar. Emeğe saygının bir göstergesidir.

Altına aldığı yeri yazamayacağı haberleri de almaz. Dikkat ediyor musunuz? Herkes böyle yapmıyor.

Denizhaber.Com editörleri her gün sizlere haberleri ulaştırmak için çabalıyorlar. Ama bu haberleri kaynak göstermeden yayınlamakta beis görmeyen emek hırsızları var.

Her gün bizim üyesi olduğumuz ajanslardan seçtiğimiz haberler manşeti bile aynen kopyalanarak bu emek hırsızının bazen de hırsızlarının site(lerin)de yayınlanıyor.

Denizhaber.com editörleri amatörce çalışmaktalar. Ama her gün emeklerinin çalınması editörlerimizin morallerini bozuyor. Artık "illallah" deme noktasındalar.

İşte editörlerimizin yabancı ajanslardan toplayıp tercüme ettikleri bir haberimiz aynen çalınmış, kopyalanıp emek hırsızlarının sitesinde altına imza attıkları "haber" olmuş.

Bu emek saygısızlarına bir çağrıda bulunuyoruz:

bakın, almayın kullanmayın demiyoruz. En değerli şey emektir, biz para da istemiyoruz. Ama lütfen "aldığınız" haberlerin altına nereden aldığınızı yazınız.

Okuyucularımızın dikkatine sunuyor, emek hırsızlarını "Allah"a havale ediyoruz.

Ayrıca bundan sonra bir bölüm açarak çalınan emeklerimizi sizlere duyuracağız. Hırsızmetre bölümümüzü açmayı düşünüyoruz.

 İŞTE ÇALINAN SON HABERİMİZ 

İŞTE YUKARIDA ÇALINAN HABERİMİZ; AŞAĞIDA DA ASLI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin SAYAR
Fahrettin SAYAR - 10 yıl Önce

Bakarsanız son bir ayda kaç haberimizin çalındığını görürsünüz...

HÜSAMETTİN  ŞENER
HÜSAMETTİN ŞENER - 10 yıl Önce

Siz şükredin Haberlerinizi çalıyorlar...Ya bizim intihalci Klasik deprem Profları.Şah dedeleri Benim Bilgilerimi ÇALDIKLARI gibi.

Web Sitemi ve Deprem erken uyarılarımı Takip ederek Kendi görüşleri ve fikirleriymiş. Gibi Yutturmaya Çalışıyorlar. Bu hırsız bozuntuları...

www.depremerkenuyari.com

OKTAY  TÜRKMEN
OKTAY TÜRKMEN - 9 yıl Önce

YAHU BİZİM EMEĞİMİZİ ÇALIYORLAR EKMEĞİMİZLE OYNUYORLAR HER GÖRÜSE SAYGILIYIZ DİYORSUNUZ AMA DENİZDE OLUP BİTENLERİ KALEME ALMIYORSUNUZ BU NASIL BİR DENİZ HABER

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176