DenizHaber.Com BİR yaşında!..

DenizHaber.Com bir yaşına bastı. 22 Ekim 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan DenizHaber.Com sektörün nefes almasını sağlayan lider haber portalı oldu.

DenizHaber.Com BİR yaşında!..

DenizHaber.Com bir yaşına bastı.

22 Ekim 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan DenizHaber.Com sektörün nefes almasını sağlayan lider haber portalı oldu.

Aylık 1 Milyonu aşkın sayfanın ziyaret edildiği sektörel haber portalı DenizHaber.Com; BİR YAŞINDA, BİRİNCİ olmanın mutluluğunu yaşıyor.

DenizHaber.Com, dünya intenet siteleri raiting ölçüm merkezi Alexa.Com'un verilerine göre dünyada yayın yapan 1 milyarı aşkın site arasında ilk 100 binin arasında bulunuyor.

DenizHaber.Com'un Alexa.Com'da yayınlanan aylık açılan sayfa grafiği

DenizHaber.Com haber portalı yayın hayatınına başladığı 22 Ekim 2004 tarihinden itibaren 144 ülkeden giriş yapılan tek haber sitesi konumuna yükselmiştir.

Dünyada Türk'ün olduğu heryerde var olan DenizHaber.Com "Türk denizciliğinin kalbi nerde atıyorsa biz oradayız" sloganı ile yayın hayatına devam edecektir.

Siz değerli okuyucularımızın desteği bizlerin objektif, bağımsız, doğru, güncel yayın yapmamızı sağlayacaktır. 

Teşekkürler Türkiye...

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİRGÜL  FENERLİ
BİRGÜL FENERLİ - 14 yıl ÖnceDoğduğundan bugüne denizciliğe göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı başta Recep CANPOLAT olmak üzere hepinizi kutluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

BAHRİYE  YILMAZ
BAHRİYE YILMAZ - 14 yıl Önce

SEKTÖREL HABERCİLİKTE BİR ÇIĞ ATLATAN DENİZ HABER'E TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

M.ARSLANTÜRK
M.ARSLANTÜRK - 14 yıl Önce

SEKTÖREL SANAL YAYINCILIKTA BİR İLK OLAN DENİZHABER'İ BAŞTA SAYIN CAHİT İSTİKBAL OLMAK ÜZERE TÜM ÇALIŞANLARIYLA BİRLİKTE TEBRİK EDİYOR DAHA NİCE YILLARA DİYORUM.

Bilgehan Kirbas
Bilgehan Kirbas - 14 yıl Önce

Sadece denizciligi degil ayni zamanda Turkiye'yi ilgilendiren her konuda gosterdiginiz hassasiyetten dolayi tesekkur ederiz.Haberciligin Don Kisot'u olmak kolay degil , baski ve karalamalara gogus germek te her babayigidin harci degildir.Cesur yayinciliginiz sektore ornek gosterilmelidir kanaatindeyiz.Sayin Recep Canpolat ve Denizhaber ekibine daha nice basarili yillar dileriz...Saygilarimizla

Vedat ATASOY
Vedat ATASOY - 14 yıl Önce

DENİZHABER.com çalışanlarına gerçekten minent ve tesekkür borçluyum.Denizle denizcilikle ilgili tüm haberleri bu siteden öğreniyorum.Başarılarının devamını dielrim.

murat  birecik
murat birecik - 13 yıl Önce

pratikte olunabilecek azami tarafsızlığınız için teşekkürler.türkiye'nin en karmaşık ve en kargaşalı sektöründe, ilk yılı vukuatsız atlatabilmek ve en çok okunan olabilmek

bir beceridir. tebrik eder ve nice yıllara, derim.saygılarımla

murat birecik

selçuk ekici
selçuk ekici - 13 yıl Önce

çok güzel bir siteniz var.umarım bu hep böyle kalır.genç bir gemi inşaatı mühendisi öğrencisi olarak bunu bütün samimiyetimle istiyorum.

İZZET ÜNLÜ
İZZET ÜNLÜ - 13 yıl Önce

DENİZHABER.com çalışanlarına ve Ekip'ine başarılar dileriz.Denizcilikteki en son haberleri bize doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırdıkları için.

Saygılarımızla.
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176