Kaptanhaber Gemi Kaptanıyla Görüştü

Türk Denizciliğinin en genç haber sitesi KaptanHaber.Com bir ilki daha başardı. Karagöl gemisi kaptanı ile kaçırıldıktan hemen sonra görüştü.

Kaptanhaber Gemi Kaptanıyla Görüştü

Kaptanhaber Gemi Kaptanıyla Görüştü

Türk Denizciliğinin en genç haber sitesi KaptanHaber.Com bir ilki daha başardı. Karagöl gemisi kaptanı ile kaçırıldıktan hemen sonra görüştü.

KAPTANHABER.COM SİTESİNDEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ÇEPNİ
Ali ÇEPNİ - 11 yıl Önce

Lübnan'da ABD/İsrail Güdümündeki Hükümeti

korumak için ABLUKA uygulayan NATO neden

Somalide Seyrediyor ?

Çünkü Aynen Afganistan'daki Taliban gibi önce

onları destekleyecek Sonra da Onlara Terörist

diye vuracak ve Kendi GÜDÜMÜNDE Kukla bir

Hükümet Kuracak..

Ne kadar gemi kaçırılırsa ABD için O kadar iyi

serdar DURAT
serdar DURAT - 11 yıl Önce

DENIZ ULASTIRMASININ VE DENIZ TICARETININ GUVENLIGINI SAGLAMAK HARP BAHRIYELERININ PLANLI GOREVLERINDENDIR.GEREK BU TUR BARIS ZAMANI KORSAN HUCUMLARINA KARSI VE GEREKSE HARP ZAMANI MUHASIM ULKE DENIZ KUVVETLERININ VE /VEYA HAVA KUVVETLERI UNSURLARININ TAARRUZLARINA KARSI GUCLU ULKELER DENIZ TICARET YOLLARINI ACIK TUTMAK VE TICARET GEMILERININ BEKASINI SAGLAMAK ICIN KENDI SAVAS GEMILERI ILE REFAKAT GOREVI YAPARLAR.TURK DENIZ KUVVETLERI ARTIK BU IMKANA SAHIP GUCLU HALE GELMISTIR.ADEN KORFEZINDE GEREK MILLI VE GEREKSE NATO MUTEFIK TASK FORCE LARI OLUSTURULUP TICARET GEMILERININ KONVOY SEKLINDE INTIKALLAERI VE BU INTIKALLER ESNASINDA KORUNMASI SAGLANABILIR KANISINDAYIM. DENIZCILIK SATVET MESLEGIDIR, GUC GOSTERISIDIR, BU GUN SESSIZ KALINIRSA GELECEKTE KORSANLARIN TERCIH EDECEKLERI GEMILER TURK GEMILERI OLUR.SAYGILARIMLASERDAR DURAT

UZAK YOL KAPTANI

bora yilmaz
bora yilmaz - 11 yıl Önce

tüm denizciler gibi bende bu kaçırılma olaylarının sadece oradaki belli gruplara finansman kaynak sağladığının farkındayım.

Bu finansman öyle göz ardı edilebilecek bir miktar da değil,milyon dolarlar konuşuluyor.ama eğer bir fransız bayraklı geminin personelinin kurtalırması için fransz deniz kuvvetleri operesyon yapabiliyorsa,bizim SAT komondalarımızında bu gibi olaylara müdahale edebilmesini hem ordumuzun dünya üzerindeki prestiji bakımından,hemde bu işe bir son verilmesi bakımından bir deniz komando astsubayının denizci oğlu olarak dünyaya verilecek bir ders olduğu açısından desteklemekteyim.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176