Yüzen şehir bin 300 Türk taşıdı

MSC Orchestra, ilk turuna başladığı 5 Haziran'dan bugüne kadar düzenlediği 12 seferde, bin 300 Türk yolcuyu Ege ve Adriyatik'in en güzel liman kentlerine taşıdı.

Yüzen şehir bin 300 Türk taşıdı

Yüzen şehir bin 300 Türk taşıdı


 
MSC Cruises filosunun 3 bin yolcu kapasiteli, en büyük gemisi MSC Orchestra , ilk turuna başladığı 5 Haziran `dan bugüne kadar düzenlediği 12 seferde, bin 300 Türk yolcuyu Ege ve Adriyatik `in en güzel liman kentlerine taşıdı.

Arkas Holding ortaklığıyla Türkiye `de hizmet vermeye başlayan İtalya `nın en büyük özel kruvaziyer şirketi MSC Cruises , iki yıl içinde devreye sokacağı 3 gemi ile Antalya , Marmaris , Bodrum ve Çanakkale `ye de turlar düzenleyecek.

600 EUROYA 7 GECE 8 GÜN

Gezisitesi.com adresi üzerinden erken rezervasyon yapanların 600 eurodan seyahat etme imkanı bulduğu gezi eylül ayında kişi başı 720 euro , ekimde ise 670 euro olacak. Gezisitesi.com Genel Müdürü Alkın Yöney , gelecek sene internet üzerinden rezervasyonda yüzde 100`lük bir artış beklediklerini bu yolla seyahat edecek Türkler `e büyük avantajlar kazandıracaklarını kaydetti. Her çarşamba Salı Pazarı `ndan aldığı Türk yolcularını 7 gece 8 gün süren tur kapsamında İtalya, Yunanistan ve Hırvatistan `daki liman kentlerine taşıyan gemide kasım sonuna kadar 2 bin 500 Türk yolcusuna hizmet verilmesi hedefleniyor. Gemi, 18 güvertesi, fitness /dinlenme alanları, koşu parkuru, saunası, Türk hamamı, yüzme havuzları, jakuzileri, restoranları, 3 katlı bin 250 kişilik tiyatro salonu, gece kulüpleri, alışveriş mekanları ve mini club `ı ile tam bir yüzen şehri andırıyor. Geminin bir haftalık seyahatinde bir kasabanın tüketimine eşit gıda ürünleri tüketiliyor.

Haber: Bugün
Fotoğraf:
www.gemifoto.com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176