Kiriacoulis'ten D-Marin Didim’e charter hizmeti

Akdeniz’in lider yat kiralama firması Kiriacoulis, çok yakında D-Marin Didim’de charter hizmeti vermeye başlayacak.

Kiriacoulis'ten D-Marin Didim’e charter hizmeti
KIRIACOULIS GRUBU, D-MARİN DİDİM’DE CHARTER HİZMETİ VERECEK 
 
Yurt içi ve yurt dışındaki marinacılık faaliyetlerine hız kesmeden devam eden D-Marin Marinalar Grubu bünyesinde yer alan D-Marin Didim, hizmetlerine bir yenisini ekledi. Akdeniz’in lider yat kiralama firması Kiriacoulis, çok yakında D-Marin Didim’de charter hizmeti vermeye başlayacak. 

Türkiye’nin en gözde turizm ve yatçılık destinasyonu Bodrum’a sadece bir saatlik mesafede bulunan D-Marin Didim; ilk günden bugüne geliştirerek sürdürdüğü modern ve yüksek standarttaki hizmetleriyle yat sahiplerinin gözdesi olmaya devam ediyor. 

D-Marin Didim’i de bünyesinde bulunduran D-Marin Marinalar Grubu, geçtiğimiz yıl itibarıyla yatırımlarını Hırvatistan ve Türkiye’nin ardından, Yunanistan’da da sürdürme kararı almıştı. Yunanistan’ı yurt dışında bir diğer hedef pazar olarak gören D-Marin Marinalar Grubu, 2012 yılının sonlarında, Lamda Development SA kontrolündeki ‘Flisvos Marina’ ile yüzde 50 ortaklık yaparak Atina’da mega yatlara da özel hizmet veren birinci sınıf, ultra lüks bir marinayı zincirine kattı. D-Marin, bu ülkedeki ikinci anlaşmasını da yine Atina Borsası’na kote olan bir başka kuruluşla, Kiriacoulis Mediterranean Cruises Shipping SA ile yapmıştı. Kiriacoulis ailesi denetiminde yönetilen Grup; deniz turizminde marinalara ek olarak Türkiye, Hırvatistan, İtalya, Fransa, Malta ve Karayipler’de toplam 28 noktada charter hizmeti de veriyor. Grup çok yakında D-Marin Didim’de de mürettebatsız tekne (bareboat charter) kiralama hizmeti vermeye başlayacak. 

Yatçılık ve turizm alanında yurt dışında faaliyet gösteren tek Yunanlı şirket olan Kiriacoulis, charter anlaşması sağlamanın yanı sıra çıplak gemi anlaşmaları ve filoculuk gibi alanlarda da hizmet veriyor. Özellikle Akdeniz Bölgesi’ndeki faaliyetleriyle dikkat çeken Grubun katamarandan, motor yata uzanan, 400 tekneden oluşan bir filosu bulunuyor. 
 
D-Marin Didim; Akdeniz’de birinci, dünyada üçüncü sırada yer alan Kiriacoulis Grubu’nun Türkiye’deki üçüncü durağı olacak. Üçüncü hizmet yılının içinde olan D-Marin Didim Kiriacoulis Grubu’yla yaptığı anlaşmayla müşterilerine sunduğu üstün hizmet ve kolaylıklara bir yenisini ekleyecek.
70 m’ye kadar 576 yat bağlama ve 600 yatlık kara park kapasitesi, çekek sahası ve 11 metre lift havuzu büyüklüğüyle Doğu Akdeniz’in tek katamaran merkezi olan D-Marin Didim, sunduğu teknik olanaklarıyla yat sahiplerinin en çok tercih ettiği marinaların başında geliyor. Bodrum, Gümüşlük, Kuşadası ve Kos, Sisam, Kalimnos, Leros gibi Yunan adalarına yakınlığıyla da bir cazibe merkezi olan D-Marin Didim, 3. hizmet yılını geride bırakmaya hazırlanıyor. 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190