D-Marin'den "SMOMA" ile Yaza merhaba!

Doğuş Grubu bünyesinde 2010 yılından beri faaliyetlerini sürdüren, D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Göcek, yaz dönemine keyifli bir giriş yapıyor.

D-Marin'den
D-MARİN GÖCEK VE D-RESORT GÖCEK “SMOMA” İLE YAZA MERHABA DİYECEK
 
Doğuş Grubu bünyesinde 2010 yılından beri faaliyetlerini sürdüren, D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Göcek, yaz dönemine keyifli bir giriş yapıyor. Doğuş Grubu’nun uluslararası kalite anlayışıyla yatçılara bölgedeki en kapsamlı hizmeti sunan D-Marin Göcek, 18 Mayıs Cumartesi günü D-Resort Göcek ile ortak gerçekleştireceği Yaza Merhaba etkinliğinde dünyaca ünlü İtalyan caz grubu Smoma’yı ağırlıyor. Etkinlik aynı zamanda Göcek Yat Kulübü tarafından gerçekleştirilecek, 14. AUDI Göcek Yarış Haftası açılış törenine de ev sahipliği yapacak.

Doğuş Grubu bünyesindeki D-Marin Marinalar Grubu zincirinin bir parçası olarak 2010 yılından beri, Türkiye'nin en önemli yatçılık rotalarının merkezi Göcek’te hizmet veren D-Marin Göcek, renkli bir organizasyonla yaza merhaba demeye hazırlanıyor. D-Marin Göcek gerçekleştireceği Yaza Merhaba etkinliğine, Göcek’in eşsiz güzelliği içinde, yenilenen yüzüyle konuklarını ağırlamaya başlayan D- Resort Göcek ile birlikte imza atacak.

Denizcilerin gözbebeği olan ve mavi ile yeşilin buluştuğu çok sayıda koyun hemen yanı başında yer alan D-Marin Göcek, 18 Mayıs Cumartesi günü düzenleyeceği etkinlik kapsamında,  2000 yılında kurulan ve canlı trompet, gitar ve ses üçlüsü olarak uluslararası alanda kabul gören İtalyan caz grubu Smoma’yı ağırlayacak. Dinleyicilere Madonna’dan Bob Marley’e uzanan geniş bir repertuvarın sunulacağı konserin ardından konuklar, DJ performansıyla keyifli dakikalar geçirecekler.

Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 14.’sü, 18-22 Mayıs haftasında gerçekleştirilecek AUDI Göcek Yarış Haftası açılış törenine de ev sahipliği yapacak etkinlik gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Doğuş Grubu kalite anlayışıyla marinacılık ve konaklamada konuklarına bölgedeki en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen D-Marin Göcek ve D- Resort Göcek tarafından düzenlenecek etkinlik, yelkenciler ve yat sahiplerine unutulmaz bir gece sunmaya hazırlanıyor. 
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190