Boatshow 25'inci yılını kutluyor

Avrupa'nın denizcilik alanındaki en büyük dört fuarı arasında yer alan İstanbul Boatshow Fuarı, tekne, yat, mega yat ve yelkenli alıcılarını Türkiye'deki üreticilerle buluşturuyor.

Boatshow 25'inci yılını kutluyor

'Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı', 25'inci yılını kutluyor. Fuar, 17-25 aralık tarihleri arasında düzenlenecek.
 
Avrupa'nın denizcilik alanındaki en büyük dört fuarı arasında yer alan İstanbul Boatshow Fuarı, dünyanın pek çok ülkesinden tekne, yat, mega yat ve yelkenli alıcılarını Türkiye'deki üreticilerle buluşturuyor.
 
Fuar öncesi 'Denizcilikte Türkiye'nin Başarıları' adlı etkinlikle, Tuzla tersanelerinde üretimi yapılan ve genellikle yurtdışına satılan tekne ve yatlar tanıtıldı. 


NTSR Fuarcılık Genel Müdürü Serkan Tığlıoğlu, 1980 yılından bu yana organize ettikleri Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı'nın, sektörün hem buluşma noktası olduğunu hem de gelişimine önemli katkılarda bulunduğunu söyledi.
 
Sektörün dünyada yılda 500 milyar doları bulan büyük bir pazar haline geldiğine de değinen Tığlıoğlu, ''bu yıl 160'ı tekne, yelken, yat, gemi üreticisi, 40'ı yan sanayi ve aksesuar ürünleri sunan 200 firma katılıyor. Toplam 152 tekne sergilenecek'' dedi. 
 
Fuarda 'Tarihten Bu Yana Denizler Ülkesi Türkiye' konulu panel de gerçekleştirilecek.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176