Kaptan Güven Tuncer Yelken Yarışları Yapıldı

9-10 Mart 2013 Kaptan Güven Tunçer Yelken Yarışları İtü Spor Kulubü Yelken Şubesi tarafından bu yıl da başarılı bir şekilde düzenlendi.

Kaptan Güven Tuncer Yelken Yarışları Yapıldı

9-10 Mart 2013 Kaptan Güven Tunçer  Yelken Yarışları İtü Spor Kulubü Yelken Şubesi  tarafından bu yıl da başarılı bir şekilde düzenlendi.

İlk gün yarışmalar abondane olmasına rağmen ikinci gün yarışa kaldığı yerden devam edildi. Toplam 5 kategoride, yaklaşık  70 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi, dereceye giren 17 sporcuya da ödülleri Okulun Akdeniz gemisinde verildi.

Ödül töreni 2.sınıf güverte öğrencisi  kulüp üyesi Ömer TURGUN’un sunumuyla ve kulüp başkanı Baturalp ÖZDEMİR’in konuşmasıyla başladı.

Ardından ödüllerin verilmesi için İTÜ Denizcilik Fakültesi dekanı Prof.Dr. Nil GÜLER,  Prof .Dr. Sezer ILGIN, Değerli abimiz Başkılavuz Kaptan Ömür ÖZTAŞKIN, Değerli Güven TUNCER ailesi, Mezunlar derneği başkanı Baybora YILDIRIM, Transbos Gemi Acentacılığı yönetim kurulu başkanı Mustafa CAN ve İstanbul Yelken İl Temsilcisi Mustafa ÇAĞATAY birincilere ödüllerini vermek üzere kürsüye çağırıldı.

Ödül töreni tüm teknealtı ve emeği geçen tüm kulüp üyelerine teşekkürle sona erdi.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190