Ünlülerin Ada Merakı...

Paparazzilerden kaçmak için çözüm arayan yıldızlar, birer birer ada satın almaya başladı. Hollywood'da 'adalı' ünlü sayısı hızla çoğaldı.

Ünlülerin Ada Merakı...

Ada sahibi olmak çok hoşlarına gitti

Paparazzilerden kaçmak için çözüm arayan yıldızlar, birer birer ada satın almaya başladı. Hollywood'da 'adalı' ünlü sayısı hızla çoğaldı.

Paparazzilerden sıkılan, sürekli insanların taciz eden bakışlarından rahatsız olan dünyaca ünlü yıldızlar şimdi birer birer ada satın alıyor. Sadece helikopter ya da deniz uçağıyla ulaşılabilen adalarda kendilerini rahat hisseden yıldızlar, balta girmemiş ormanları lüks saraylarla donatıyor. Alman 'TV 14' adlı dergi, adası olan ve ada almak isteyen ünlüleri yakın takibe aldı. İşte, kendilerine ait adalarda hayatın tadını çıkaran yıldızlardan birkaçı!

Sharon Stone

Son tatilinde paparazzilere üstsüz güneşlenirken yakalanan Sharon Stone, bir daha ‘gafil avlanmamak’ için ada satın almaya karar verdi. Fiji Adaları’nda kendine uygun, ana karadan olabildiğince uzakta bir ada arayan Stone, bunun için kenara birkaç milyon dolar koymuş.

Kylie Minogue


Güzel şarkıcı Kylie Minogue, kendi memleketi Avustralya'dan bir ada satın aldı. 750 bin metrekarelik 'French Island' adasında, koalalardan başka hiçbir canlı yok.

Johnny Depp

Bahamalar'daki 'Little Hall's Pond Cay' adlı adayı alan Johnny Depp, böylece en büyük çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Altı farklı sahili olan adanın aktöre 3 milyon dolara mal olduğu söyleniyor. Depp, adada Vanessa Paradis'den olan iki çocuğuyla birlikte keyifli vakit geçiriyor.

Robbie Williams

Ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams da ada modasını takip edenlerden. Williams, Dubai'de yapımı hâlâ devam eden devasa palmiye şeklindeki adadan, bir tane 'adacık' aldı bile. Sanatçının 2 milyon dolara aldığı adanın yapımı 2006'da bitecek.

(Kaynak: Sabah Gazetesi)

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190