Tekneye deniz uçağıyla gitti

Mustafa Koç'un teknesi Caressa'nın yeni sahibi olan Garan, Torba Koyu'nda demirli bulunan teknesine İstanbul'dan bindiği deniz uçağı ile geldi.

Tekneye deniz uçağıyla gitti

 

Zeynep Fadıllıoğlu, Mehmet Garan’ı İstanbul’dan Bodrum’daki teknesine kadar getiren deniz uçağını, teknede bekledi, ardından da zodyakla bırakıldığı aynı uçağa kendi binerek İstanbul’a hareket etti.

Tekneye deniz uçağıyla gitti

Yaz tatili için Bodrum'u seçenlerden tanınmış işadamı Mehmet Garan, Türkbükü'ndeki teknesine ilginç bir o kadar da konforlu bir şekilde ulaşmayı tercih etti. Mustafa Koç'un teknesi Caressa'nın yeni sahibi olan Garan, Torba Koyu'nda demirli bulunan teknesine İstanbul'dan bindiği deniz uçağı ile geldi. İstanbul Yeşilköy-Bodrum seferi için kirası 2 bin 500 dolar olan, altı kişilik deniz uçağını tutan Garan, Torba Koyu'na iner inmez de zodyak bot ile alınıp teknesine götürüldü. Mehmet Garan, böylece tatiline keyifli bir başlangıç yapmış oldu. Garan'ın indiği deniz uçağı Zeynep Fadıllıoğlu'nu da İstanbul'a götürdü. O da zodyak bot ile tekneden alınarak İstanbul'a havalandı.

Öner ÖNGÜN / MAGAZİN

Sabah Cumartesi

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176