Side Belediyesi, Limanı Temizliyor

Side Belediyesi ile Side’de bulunan gönüllü dalgıçlar Alev Sayın ve Işık Yorulmaz’ın işbirliğinde; Tarihi Side Limanı’nda temizlik çalışması yapıldı.

Side Belediyesi, Limanı Temizliyor

SİDE BELEDİYELİMANI TEMİZLİYOR!

Birçok alanda Türkiye için örnek çalışmalara imza atan Side Belediyesi ile Side’de bulunan gönüllü dalgıçlar Alev Sayın ve Işık Yorulmaz’ın işbirliğinde; Tarihi Side Limanı’nda temizlik çalışması yapıldı.

6 Aralık 2011, Salı günü sabah saatlerinde Tarihi Side Limanı’nın içinde gerçekleştirilen temizlik çalışması ile; tarihi güzelliklerinin yanı sıra, sahip olduğu doğal güzelliklerle de turizmin göz bebeği olan Side yarım adasının denizi de, hak ettiği özeni görerek temizlendi.

Side Belediyesi ile, gönüllü dalgıçlar Alev Sayın ve Işık Yorulmaz’ın işbirliğine gerçekleşen çalışma sayesinde; başta deniz olmak üzere, liman içinde ve sahillerde kirliliğe yol açan atık ve çöpler tek tek toplandı. Çoğunluğunu pet şişe ve diğer plastik atıkların oluşturduğu çöpler karaya çıkarıldığında; Side ile ilgilenen herkesin daha duyarlı davranması gerektiğini vurgular nitelikte bir manzara ortaya çıktı.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176