Mistral Denizcilik’e Veliaht Geliyor

2005'de evlenen eski sunucu Özlem Yıldız ile Mistral Denizcilik Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Serter'in erkek çocukları dünyaya gelecek.

Mistral Denizcilik’e Veliaht Geliyor

Mistral Denizcilik’e Veliaht Geliyor

Eski sunucu Özlem Yıldız, Mistral Denizcilik Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Serter ile Ekim 2005'te evlenmişti.

Evlendikleri günden beri mutlu olan çiftin mutlulukları bir kez daha pekişti. 4 aylık hamile olan Özlem Yıldız, geçtiğimiz hafta bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

Oğlu olacağını söyleyen Yıldız, "Şu an her şey yolunda. Fazla konuşmak istemiyorum. Çünkü bana ve bebeğimize nazar değmesinden korkuyorum" dedi ve mutluluğunu dile getirdi.

Kaynak: SEDA Dergisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 12 yıl Önce

bunu haber yapacagınıza personelşeının maasını odemeyen armatorlaerı haber yapın sızınde magazıngazetelrıden hıc bır farkınız kalmadı maalesef sızlerde parayı bulunca ıstedıgınız gıbı haber yapmaya basladınız ama bu yayınladınız maalesef haber degıl bana ne lazım yada kısm eye mıstral denızcılıın sahıbıne velıath gelecegı haber dıye yazmayın boyle seylerı lutfen

captain47
captain47 - 12 yıl Önce

tek kelimeyle yazıklar olsun.bu sıteye gıren ınsanlar denizci abilerinden daha farklı birseyler beklerken onlar tutup neyle ugrasıyorlar.

ocean
ocean - 12 yıl Önce

mevcut armatörlerimizin herbiriyle ilgili bu tarz haber yapılacaksa sitenin adının televole olarak değiştirilmesi gerekir sanırım...Denizciliğimiz ile ilgili haberler bitti,herşey güllük gülistanlık ta mı bu haber manşeti oldu acaba?Beyler yüklendiğiniz misyona saygımız sonsuz,ama bu tarz haberleri görmek istemiyoruz..daha önceki gibi güzel işler yapmanızı ve denizciliğe katkı sağlamanızı bekliyoruz..

- 9 yıl Önce

Bu tür haberler kimseye birşey kazandırmaz allah mutlu etsin tabiki ama siz önce çalışanlarınızın maaşlarını ödeyin bir yıldan fazla bir süredir maaşlarını alamayan çalışanlarınızıda düşünün biraz.Onlar size güvenmiş 12.13 aydır bir gün paramızı alıcaz diye sabretmişler ama sizlerin hiç bir şekilde ödeme konusunda desteğiniz yok.

- 9 yıl Önce

Çalışanların parasını vermedikleri için erkek arkadaşım beni terketti planlarımız vardı. Verdiğim sözleri yerine getirememezsen seni daha çok üzerim dedi ve beni terketti bu yaptıkları hiç doğru bir şey değil o kadar çok gayrimenkulleri varken birini bile elden çıkarıp çalışanları madur etmeseydiler şuan ilişkimiz devam ediyor olabilirdi mutsuzluğumun sebebi bu şirketin sahipleridir. Sizler kişlerin mutluluğunun haberini yapıyorsunuz ama işin bu yönünü haber yapmanız gerekiyor.

ibrahimyuksel
ibrahimyuksel - 6 yıl Önce

11 AY BİTİ İŞSİZİM GEMİ ADAMIYIM 20 YILIK DEDE MESLEGİMİ YAPIYORUM AŞÇİYDIM İSTEDİM MAŞI ALAMADIM STEWARD AND KAMAROT ÇIKIYORUM 2005 DEN BUYANA İŞ ARIYORUM YENİ YENİ TÜREYEN GÜNLÜK SİMSARLAR YÜZÜNDEN 500 600 LİRA VERİP .PEŞİN GİDEMEDİM GEMİYE 5 GEMİ CÜZDANIM VAR 4 LİSAN KONUŞUYORUM STCW VE TÜM EVRAKLARIM HAZIR İŞ BEKLİYORUM ÇEP DELİK KURUŞSUZ BAYRAMA GİRİYORUM YATALAK HSTAM VAR AÇİL...İŞE İHTİYACIM VAR.STEWARD OLARAK YABANCI TÜRK GEMİLERİNDE ÇALIŞTİM REFARASLARIM VAR 20 YILIK TECÜBEM VAR LÜTFEN BİR İŞ..GSM05365783071 İSTANBULDA HAZIRIM ..DUYRULUR PERSONELMÜDÜRLERİME ...YİNE BURUK BAYRAM GELDİ.BAYRAMINI KUTLARIM TÜM GEMİ ADAMLARININ EVLENEN VE COCUGU OLANLARA ANALI BABALI BUYUTSÜN VE MUTLULUKLARDİLERİM YENİ ÇİFLERE...DUYN BU SESİMİ .SİTELERDE MEVCUT CV...SERGİP..ARMALİN K GEMİPERSONELİ.KUZEYD ENİZCİLİK.CV BULUNMAKTADIR.DUYARL ILIGINIZ İÇİN OKUDUGUNUZ İÇİN TEŞEKÜRLER STEWARD YUKSEL İBRAHİM SAYGILAR

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176