Fashion TV Gemisi İstanbul'a Geliyor!

Çapkınların gözü bu gemide!...Dünyaca Ünlü Moda Kanalı Fashion Tv'nin Gemisi 45 Avrupalı Mankenle Boğaz'da Suada'ya Demirleyecek...

Fashion TV Gemisi İstanbul'a Geliyor!

Çapkınların Gözü Bu Gemide


 
Dünyaca Ünlü Moda Kanalı Fashion Tv'nin Gemisi 45 Avrupalı Mankenle Boğaz'da Suada'ya Demirleyecek

DÜNYACA ÜNLÜ MODA KANALI FASHİON TV'NİN GEMİSİ 45 AVRUPALI MANKENLE BOĞAZ'DA SUADA'YA DEMİRLEYECEK

Fashion TV'nin patronu Michael Adam tarafından, moda çekimlerinde kullanılmak üzere satın alınan 140 metre uzunluğundaki Malta bayraklı 'Diamond' adlı lüks gemi, Reina'da düzenlecek defile öncesinde Suada'ya demirleyecek.

8 güverte, 200 lüks kamara, açık ve kapalı restoranlar, disko, gece kulübü ve poker salonlarının bulunduğu geminin ihtiyaçları Suada'dan karşılanacak. Yapılan açıklamada dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İstanbul'da en özel mekanların başında yer aldığı için Suada'nın özellikle tercih edildiği belirtildi. İki kıta arasında yer alan Suada'dan boğaza bakan mankenlerin manzara karşısında etkilenmelerinin amaçlandığı kaydedildi.

Gecce.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hikmet Orduca
Hikmet Orduca - 12 yıl Önce

şu günlerde ülkemiz sahilllerinde gezinen, 140 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğinde 8 güverteli, 200 lük kamaralı içi tıka basa fashion tv kızlarıyla dolu olan gemidir. zannediyorum ki ülkemiz deniz sularında bulunduğu süre içerisinde ülkemiz playboyları sayesinde pek çok dövizimizin ülke ekonomimizden çıkmasını sağlamaktadır.

benlikte uzun süre kalacak olan yaralar açılmasına sebep olan, hasbelkader vuku bulduğu takdirde insanın üzerine bir marka, etiket yapıştıran eylemdir.partilerin temel maksatlarından biri olan "kendime 4 silindir bulayım da 4 silindirli motor olayım" mottosunu hayata geçirme arzusu, katılımcıların yüksek libidolu partilerde korteks seviyesindeki tüm düşünce zincirlerini kırıp atmalarına sebep olmakta.katılımcıların bel, göbek, popo, baldır iç yüzü, meme başı gibi bilimum bölgelerine yapıştırdıkları elmaslı "ftv" dövmelerindeki temel amaç; "burdayım ben, ara beni boya beni" mesajı verebilmek olsa gerek. partilere katılan erkeklerin etrafa bakışlarını subjektif olarak değerlendirdiğimizde ise karşımıza çıkan örüntü, tıpkı serengetinin ortasında ceylana bakan aslan veya çita bakışındaki örüntü ile aynı olmakta. hep bir av, hep bir av partisi havası var sanki.buğulu görüntüler, ışıltılı hayatlar, ertesi sabah uyanıldığında kişilerin kendilerine sormaları gereken "where are we running?" sorusunu unutturuyorsa eğer, partilerde edinilen yeni bir bağımlılıktan söz etmek hayli yerinde olur. "gerçek hayattan kaçış bağımlılığı"...

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176