Caddebostan'da Don Denetimi!

Halka açık olan ve ücretsiz girilen Caddebostan Plajı'na gelenler ise her an donla denize girmek isteyenlere müdahaleye hazır görevlilerin kuşatması altında.

Caddebostan'da Don Denetimi!
     Kadıköy Belediyesi tarafından hizmete giren Fenerbahçe Beach’e gelenler, ahşap şezlongların üzerindeki minderlerde gün boyunca keyif çatıyor.
     
     Fenerbahçe Beach, ücretsiz girilen Caddebostan'ın aksine çok kalabalık değil. Kaliteli kumların üzerinde yalınayak dolaşan plaj sakinleri, palmiye ağaçlarının süslediği beach’te haftanın yorgunluğunu atıyor.
     
     Ancak 15 YTL ödenip girilen mekanda henüz denize girmek resmen yasak. Yetkililer, deniz suyu raporlarının henüz alınamadığını belirtiyor. Zaten plaja gelen müşteriler de sakin bir ortamda güneşlenmek için burayı tercih ediyor.
     
     Yetkililer ise mekanda üstsüz güneşlenmeye kalkanlar olduğunu ancak buna müsaade edilmediğini vurguluyor. Şık bikinili hanımlar, Fenerbahçe Burnu’nda adeta Bodrum’daymış gibi keyif çatıyor.
     
     Don denetimi yapılıyor
     
     Halka açık olan ve ücretsiz girilen Caddebostan Plajı'na gelenler ise her an donla denize girmek isteyenlere müdahaleye hazır görevlilerin kuşatması altında. Havanın kapalı olması nedeniyle daha sakin bir gün geçiren mekanda İstanbul Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin ekipleri sürekli denetim yapıyor. Plajda beyaz donla denize girilen günler geride kalmış gibi. Şimdi erkeklerde eşofmandan bozma mayolar, kadınlarda ise 'elbise-mayo' modası revaçta. Ayrıca ekmeği, peyniri ve ayranını kapanlar, ailece açık büfe keyfi yapıyor.
     
     Haber: Zana Yavuz
     Kaynak: www.aksam.com.tr
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190