TUDÖB 8.Ulusal Kongresi başladı

TUDÖB 8. Ulusal Kongresi Denizkızı-2006, Hotel Marine Princess Kumburgaz'da İ.Ü Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Kulübü ev sahipliğinde bugün gerçekleşiyor.

TUDÖB 8.Ulusal Kongresi başladı

Ulusal Denizcilik Öğrencileri Birliği - Türkiye [ TUDÖB ] 8.Ulusal Kongresi Denizkızı '06 19/20/21 Mayıs 2006 tarihlerinde Hotel Marine Princess Kumburgaz 'da ; İ.Ü. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Denizcilik Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştiriyor.

Bu sene İstanbul Üniversitesi Rektörü Mesut PARLAK ve Denizcilik Müsteşarı İsmet YILMAZ 'ın hamilliklerinde 8. 'si düzenlenecek olan kongrede ; Türkiye ve KKTC 'den 10 Üniversite, Deniz Harp Okulu, 3 Denizcilik Lisesi ve özel eğitim veren kuruluşlarla beraber toplam 200 öğrenci , TUDÖB (Ulusal Denizcilik Öğrencileri Birliği - Türkiye) bünyesinde tekrar buluşuyor.

DENİZKIZI KONGRESİ

Türkiye'de denizcilik ile ilgili eğitim veren tüm kurumlardaki öğrencilerin, öğretim elemanlarının, ilgili devlet erkanının ve sektöre hizmet veren kuruluşların katılımıyla her sene düzenlenmektedir.

Kongrenin amacı , denizcilik eğitimi alan öğrencilerin düşüncelerini paylaşması, yetkili kişiler tarafından bilgilendirilmesi ve ülkemizdeki tüm denizcilik kurumlarının bilgi paylaşımında bulunmasıdır.

Bütün bunlar sonucunda kongrede tartışılan konular , varılan sonuçlar ve katılımcılarının sektör hakkındaki görüşleri bir bildiri kitapçığına dönüştürülerek gerekli mercilere sunulmaktadır.

Haber:İ.Ü Denizcilik Kulübü

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
zeki bilgili
zeki bilgili - 13 yıl Önce

i.ü. deniz ulaştırma ve işletme bölümü ögrencilerinin ve denizcilik klubünün ev sahipliği yapmış olduğu denizkızı nda tüm arkadaşları üstün yetenek ve ilgilerinden dolayı tebrikediyorum...

Ozgur Dogan  GUNES
Ozgur Dogan GUNES - 13 yıl Önce

Uzun bir donem icerisinde aktif olarak bulundugum ogrenci birliginde, duim ogrencilerini tekbik eder basarilarinin devamini nice etkinliklerinde dilerim.Ozgur Dogan Gunes

denizcilik lisesi `02

yalova denizcilik `04

Ydu guverte `xx

Basar BEYAZOGLU
Basar BEYAZOGLU - 13 yıl Önce

Ben İ.Ü DUİM tarafından 8. yapılan Denizkızı kongresine Ziya kalkavan Anadolu Denizlilik Meslek Lisesini temsilen katıldım.

Geleceğin sektör adamları olarak böyle bir organizasyonda söz sahibi olmak ! beni gercekten mutlu etti. İnanıyoruki bu birlik bir gün bir yerlere gelecek ve bu kongereler kendini iste o zaman gösterecektir.

Benim bir istirhamımda bu faaliyetin tüm kurumlarca öneminin anlaşılması ve değer verilmesidir.

Kongere ile ilgili Bilgi almak isteyen : b.beyazoglu@yahoo.com

- 13 yıl Önce

ben yüksek denizcilik okulu öğrencisiyim ve bizi eleştirenlerin eline çok güzel fırsatlar verildiğini düşündüğüm bir haber bu ülkemizin denizciliğinin gelişmesinde en büyük rolü oynayan okulumuzun bu organizasyonla ilgili haberde adını görebilmiş değilim adı burda yok fakat organizasyonda bulunacaktır açıklaması yapılsa bile bu beni tatmin etmeyecektir çünkü kendim de kardeşlerimden de kimsenin orada bulunacağı hakkında bir bilgim yok malesef işte bir fakültenin anlayışı(!)

Mehmet Cem YILDIRIM
Mehmet Cem YILDIRIM - 13 yıl Önce

Ben iü deniz ulaştırma işletme mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim denizcilik kulübü olarak çok çaliştık çok özen gösterdik hocalarımız olsun diğer katılan arkadaşlar olsun herkese çok teşekkür ederim.

Seneye denizkızı 2007 'de Mersin'de görüşmek üzere.

murat   çakır
murat çakır - 11 yıl Önce

ben eskı bır denızcılık ogrencısı ve eskı bır tudöb üyesıyım.denızkızı organızasyonunu ustlenmek gercek bır cesaret işıdır organızasyon hazırlıgı ıcın baslangıctan sona kadar gercekten emek ısteyen bır calısma ve şevk gerekır. zira Turkıyenın en buyuk ogrencı platformundan bahsedıyoruz kongreye katılan ogrencıler organızasyonu ustlenıp ustlenmemekte uzunsure dusunebılırler.goruyorum kı bu ısı en ıyı sırtlayan organızasyon konusundakı tum tıkanıklıkları asan yıne ıstanbul unıversıtesı iu denızcılık kulubu ogrencılerını candan tebrık edıyor basarılarının devamını dılıyorum bu arada denızkızı2002 ve 2003 e katılmıs tum arkadaslarıma selamlar.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190