Su Ürünleri Fuarı Açılıyor

Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı Future Fish Eurasia, 21-23 Temmuz 2005 tarihinde açılıyor.

Su Ürünleri Fuarı Açılıyor

SU ÜRÜNLERİ FUARI AÇILIYOR

Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı Future Fish Eurasia, 21 - 23 Temmuz 2005 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Avrasya Fuarcılık tarafından düzenlenecek.

Türkiye'de su ürünleri sektörünün tek fuarı olan Future Fish Eurasia Fuarı tamamen dolmuş olup, yoğun ilgi ve katılım sebebiyle, 2. Salon satışa sunuldu.

Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İşleme ve İhracat, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı, 21 - 23 Temmuz 2005 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Avrasya Fuarcılık tarafından düzenlenecek. Türkiye'de su ürünleri sektörünün tek fuarı olan Future Fish Eurasia Fuarı, fuar tarihine henüz 3.5 ay kala, tamamen dolmuş olup, yoğun ilgi ve katılım sebebiyle, 2. Salon satışa sunuldu.

Akuakültür ve balıkçılık ekipmanları, işleme makinaları, ambalaj ve soğutma sanayi, balık üreticileri ve işleme firmalarının katılımcı profilini oluşturduğu Future Fish Eurasia Fuarı'na bugün itibarı ile 18 ülkeden 110 firma katılıyor. 2. Salonun açılmasıyla katılımcı sayısının fuar tarihine kadar 200'ü bulması bekleniyor.

Seafood Europe Fuarı'na Türkiye Çıkarması.

26 - 28 Nisan 2005 tarihlerinde Belçika'nın Brüksel kentinde düzenlenecek Avrupa'nın en büyük su ürünleri ve işleme fuarı Seafood Europe Fuarı'nda Türk Su Ürünleri Sektörü "Milli Katılım" düzeyinde temsil edilecek. Bu katılımda Future Fish Eurasia Fuarı da yer alacak. Fuarda, Avrasya Fuarcılılık ekibi ve sektör derneklerinin başkan ve üyeleri, Future Fish Eurasia Fuarı'nın satış ve tanıtım çalışmalarında aktif görevler alarak, Temmuz ayında Future Fish Eurasia Fuarı'nı dünya su ürünleri sektörünün gündemine oturtmak için çalışacaklar.

Sektörün tüm dernek, birlik, kurum ve kuruluşlarının yoğun ilgisiyle oluşan sinerji, Future Fish Eurasia Fuarı'nın sektör için çok verimli bir etkinlik olacağının sinyallerini veriyor. Future Fish Eurasia Fuarı tüm sektörün desteğiyle düzenlenen tek fuardır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Muğla Kültür Balıkçıları ve Su Ürünleri Yetiştiricileri Birlik Derneği, Akuakültür
Derneği, Orkinos Yetiştiricileri ve İhracatçıları Derneği, Su Ürünleri Mühendisleri Derneği, İstanbul Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği, Marmara Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği, Türkiye Balıkçılık Araştırma, Geliştirme Kalkındırma Vakfı, IRC Ege, Ebiltem ve Su Ürünleri Tanıtım Derneği'nin ve sektörün tüm lider kuruluşlarının tam desteğiyle organize edilmektedir.

Fuarın Resmi Web Sitesi: www.eurasiafairs.com 'dan bilgi alabilirsiniz

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190