Deniz ve Kadın Sempozyumu Gerçekleşti

(Deniz haber. com) 8 Mart 2017 Dünya Kadınlar Günü'nde Türk denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında çalışan kadınlar ikinci defa Yakamoz: Deniz ve Kadın Sempozyumu çatısı altında The Green Park Pendik Hotel’de bir araya geldi. İşte bu sempozyumdan objektifimize yansıyanlar...

Deniz ve Kadın Sempozyumu Gerçekleşti

8 Mart 2017 Dünya Kadınlar Günü'nde Türk denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında çalışan kadınlar ikinci defa Yakamoz: Deniz ve Kadın Sempozyumu çatısı altında The Green Park Pendik Hotel’de bir araya geldi.

TMMOB Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası’nın önderliğinde ve WISTA Türkiye eş başkanlığında gerçekleştirilen sempozyumun ana sponsoru Transbosphor firması oldu.

Denizcilik sektörünün değerli şirket ve kurumları kadın denizcileri yalnız bırakmayarak Yakamoz 2017'ye çeşitli düzeylerde sponsor oldular. Sektördeki kadın istihdamını artırmaya yönelik politikalara önem veren bu şirket ve kurumların başında YMN Tanker, Uzmar, Sanmar, Deniz Ticaret Odası, Statü Denizcilik, İDO, İnce Denizcilik, İnebolu Tersanesi, Onursan, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri, Arkas, Türk Loydu ve GİSBİR yer aldı.

İşte bu sempozyumdan objektifimize yansıyanlar...

FOTO GALERİ

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 10:50
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176