Türk Gemici ambara düştü, durumu ağır

Ukrayna’nın Azak Denizi kıyısındaki liman şehri Mariupol’de doktorlar geminin ambarına düşerek ağır yaralanan Türk denizcinin hayatını kurtarmaya çalışıyor

Türk Gemici ambara düştü, durumu ağır
Mariupol’de yaralanan Türk denizcinin durumu ağır

Ukrayna’nın Azak Denizi kıyısındaki liman şehri Mariupol’de doktorlar geminin ambarına düşerek ağır yaralanan Türk denizcinin hayatını kurtarmaya çalışıyor

Dün meydana gelen olayda Mariupol Limanı’na demir atan bir Türk gemisinde çalışan 43 yaşındaki denizci, geminin ambarına düştüğü bildirildi.

Hastaneden yapılan açıklamada düşme sonucunda ağır yaralan gemi mürettebatının; sağ omzunda açık bir kırık, sağ üst kol ve leğen kemikleri, kapalı kafa travması, karın kısmında eziklerin yanı sıra baş ve sırt yumuşak doku yaralanmalarının mevcut olduğu belirtildi.

Mariupol’deki 9 numaralı şehir hastanesi doktorları kritik durumdaki Türk denizcinin tedavisinin sürdüğü ve durumunun ciddiyetini koruduğu açıkladı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
muzaffer memişoğlu
muzaffer memişoğlu - 7 yıl Önce

sayın edıtör

öyle bir haber yapmıssınızkı bravo.türk gemıcı ambara dustu durumu kırıtık

adı nedır sanı nedır hangı gemıdır bunlar olmadan haber olurmu

saygılar

Tibet Özay
Tibet Özay - 7 yıl Önce

Kazazede kardesimize gecmis olsun, acil sifalar dilerim. Insallah en kisa surede iyilesir. Sn. Editor ivedi bir sekilde haberinizi detaylandirmaniz gerekmektedir. Sabahtan beri telefonlar susmuyor ve haber icerigi net olmadigindan aileler endise icerisinde.

Iyı Calismalar.

Murat Kalyon
Murat Kalyon - 7 yıl Önce

Sn.Tibet Bey ,

Firmanin yetkilisi olarak Sn.Editorden "haberi detaylandırın" isteyeceginize firma yetkilisi olarakta 1-2 satir yazsaydiniz bişeyler.

Hem telefonlardan rahatsiz olmaniz pek normal olmasa gerek !!Tabiki arayacaklar..Eger şirketinizden bir yetkili hala marioupol a hareket etmemişse buda ayri bir olay !!Mehmet Öztürk

Uzakyol Kaptanı

murat
murat - 7 yıl Önce

editör ne yapsın işletme yetkilisi bile ailelere haberi site aracılığıyla duyurmaya çalışıyor, zahmete girip neden kendi çalışanının aileleriyle ilgilenmiyor.murat kaptan

Tibet  Özay
Tibet Özay - 7 yıl Önce

Sanirim bir yanlış anlama oldu.Kaza geciren Gemici kardesimiz bizim gemimizde degil ve kim olduğunu da henüz bilmiyoruz. Haberde Firma adı, Gemi adı veya Kazazedenin adı gecmediginden haberi okuyan Gemici Aileleri Karadeniz hattinda çalışan biz ve bizim gibi Sirketleri arayarak tedirgin bir sekilde "Acaba bizim gemi mi, bizim Gemicimiz mi?" diye sormaktalar.

Ailelerin Sirketi aramaları tabiki son derece dogal, ancak o zaman zarfında yaşadıkları endişe için benim serzenişim.Bu arada Sn Editör'den eğer varsa Kazazede hakkinda ki son gelişmeleri de paylaşmasını rica ederim.Kendisine tekrar acil şifalar dilerim.

İyi Çslışmalar

Tibet Özay

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176