Tanker, arabalı vapura çarptı

Topçular-Eski Hisar hattında çalışan arabalı vapura, Körfez'den geçiş yapan tanker hafif çarptı. Kazanın ardından yolcu ve araçları indiren vapur, bakıma alındı...

Tanker, arabalı vapura çarptı

Tanker, arabalı vapura çarptı

Topçular-Eski Hisar hattında çalışan arabalı vapura, Körfez'den geçiş yapan tanker hafif çarptı.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) A.Ş'den alınan bilgiye göre, saat 05.30'da Topçular'dan hareket eden ''Değirmendere'' arabalı vapuruna, Körfez geçişini yapan ''Melissa D'' adlı tanker, bordodan sürterek temasta bulundu. Olayda, arabalı vapurun tahliye kapağı ile bir araçta hasar oluştu.

Kazanın ardından Eski Hisar İskelesi'ne yanaşarak yolcu ve araçları indiren vapur, bakıma alındı.

Yetkililer, kazanın meydana gelmesinde, görüş mesafesinin düşmesine sebep olan sisin etkisinin olabileceğini bildirdiler.

749 gross tonajlı Türk Bayraklı tankerin kılavuz kaptana tabi olmadığı bildirildi.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN TUNÇ
HASAN TUNÇ - 11 yıl Önce

Eski firmam marinpet petrole ait melisa d gemisindeki tüm arkadaşlara ve firma sahibi abim Alattin durmaz'a da büyük geçmiş olsun

Vedat TOPALAN
Vedat TOPALAN - 11 yıl Önce

Eski çalışmış olduğum gemi olup Erhan kaptana,gemi personeline ve Marinpet Denizciliğe çok geçmiş olsun.

SUNGU DEMREN
SUNGU DEMREN - 11 yıl Önce

DENİZE İNDİRİLİRKEN ÜSTÜNDE OLDUĞUM MELİSA-D GEMİSİ KAPTANI ERHAN VE PERSONELİNE, FİRMA SAHİBİ ALATTİN DURMAZ'A BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.

erhan öztürk
erhan öztürk - 11 yıl Önce

HABERİ ISPANYADAN ÖGRENDİM.ÖNCELİKLE KANKAM IVANA VE PERSONELİNE SAHSINDA; SAYIN ABİM ALAADDİN DURMAZ'A ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DEMEK İSTİYORUM. ALLAH BUNDAN SONRAKİ SEFERLERİNDE KAZASIZ BELASIZ SEYİRLER NASİP ETSİN.ALLAH SELAMET VERSİN.HEPİMİZİN PUVASI NETA OLSUN.ÇÜNKÜ KALPLER HERZAMAN BERABER. UZAKLARDA DA OLSAK.ERHAN ÖZTÜRK MELİSA D ESKİ KAPTANI.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176