Platin Hakan İlhan'a ayak bağı oldu

Teknesi alabora olunca Boğaz`ın sularında kaybolan Hakan İlhan'ın, 2 ay önce bir kaza sonucu ayağına platin takıldığı için yüzerek kıyıya ulaşamadığı sanılıyor.

Platin Hakan İlhan'a ayak bağı oldu

Platin ayak bağı oldu

Teknesi alabora olunca Boğaz`ın sularında kaybolan Hakan İlhan`ın, 2 ay önce bir kaza sonucu ayağına platin takıldığı için yüzerek kıyıya ulaşamadığı sanılıyor.
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine katılmak için arkadaşları Hakan Dursun , Erdinç Tekinkaya ve Özgür Ceylan ile denize açılan Hakan İlhan (35), dönüşte Anadoluhisarı `na doğru seyir halindeyken teknenin alabora olması sonucu suda kayboldu. 3 kişi yüzerek kıyıya çıkmayı başarırken, İlhan ise Boğaz `ın serin sularında gözden kayboldu. Genç balıkçı İlhan`ın, 2 ay önce geçirdiği motosiklet kazasında ayağına platin takıldığı için bacağının sargılı olduğu ortaya çıktı. Evli ve 7 yaşında bir erkek çocuğu bulunan İlhan`ın, Anadoluhisarı İskelesi`nde yapılan arama çalışmalarını izleyen babası Ayhan İlhan, oğlunun iyi bir yüzücü olduğunu, boğulmasının ise düşük bir ihtimal olduğunu söyledi. Baba İlhan, "Ayağına takılı olan demir bandajlar nedeniyle bir yerlere takılmış olabilir. Ölü veya diri, oğlumu bulmak istiyoruz" dedi.

MÜCAHİD YAPICI / İSTANBUL-Yeni Şafak

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176