Mürettebattan 3'ünün daha cesedi bulundu

Ömer-N gemisinden maalesef üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Danimarka TV2 televizyonundan DenizHaber'in edindiği bilgilere göre 3' kişinin daha cesedi bulundu.

Mürettebattan 3'ünün daha cesedi bulundu

Mürettebattan 3'ünün daha cesedi bulundu

Ömer-N gemisinden maalesef üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Danimarka TV2 televizyonundan DenizHaber'in edindiği bilgilere göre mürettebattan 3'ünün daha cesedi bulundu.

Pazar günü TSİ 1600 sularında Baltık Denizinde bilinmeyen bir nedenle ters dönerek (denizci diliyle alabora olarak) batan SAN-MAR Denizcilik'e ait  72 metre boyundaki kuru yük gemisi Ömer-N'den acı haberler geliyor.

Danimarka televizyonlarından DenizHaber.Com'un edindiği bilgilere göre bugün akşama doğru gemi mürettebatından 1'i kadın 2'si erkek 3'ünün cesetleri bulundu.

Gemi çarkçıbaşısının cesedi ise daha önce bulunmuştu. Hayatını kaybeden mürettebat sayısı 4'e ulaştı.

Yaşları 19 ile 24 arasında değişen 3 mürettebat ise daha önce Rus gemisi Sormovskiy 50 tarafından sağ olarak kurtarılmışlardı.

Halen kayıp olan 4 mürettebatın ise arama çalışmaları devam ediyor.

DenizHaber olarakl hayatını kaybeden denizcilerimize Alla^'tan rahmet, yakınlarına ve Türk Denizcilik Camiasına başsağlığı diliyoruz.

DenizHaber.Com/Özel

YORUM EKLE
YORUMLAR
canan gülşahin
canan gülşahin - 11 yıl Önce

cok üzücü bir olay.benim kardeşim de kaptan.denizci ailelerinin acısını anlıyorum ve sabırlar diliyorum..

Allah rahmet eylesin

BURAK
BURAK - 11 yıl Önce

cok üzücü bir olay.benim ABLAM DA kaptan.denizci ailelerinin acısını anlıyorum ve sabırlar diliyorum..

Allah rahmet eylesin ALLAH DENZCİLERE VA ONLARIN AİLELERİNE SABR VERSİN

KAZIM ERDOĞAN
KAZIM ERDOĞAN - 11 yıl Önce

YAŞAMINI YİTİREN ÖMER-N MÜRETTEBATINA ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM DENİZCİLİK AİLESİ OLARAK ÇOK ÜZGÜNÜZ

okan  kılınç
okan kılınç - 11 yıl Önce

çanım eniştem sen hep güçlü hep gerçekçi bir insandın gel yeterki seni sırtımda taşıçam bize bu açıyı ysşatma hadi artık uzatma dayanaçak güçümüz kalmadı benim mavi gözlü hakan abim eniştem

olcay çakmak
olcay çakmak - 11 yıl Önce

bende bir denizci olarak duyduğum bu haber karşısında çok üzüldüm.ÖMER N Gemisin batması deniz camiasında ve gemideki personelin yakınlarına teselli edilemez bir acı oldu.denizcilik kutsal bir görevdir. bu görevde çalışan canlarını bu uğurda feda eden denizci arkadaşlara ALLAH (CC) rahmet etsin.böyle acıların yaşanmaması için duğacıyız. ölmüşlere rahmet ailelelerine sabırlar dilerim.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176