Kopan ayağı yerine dikildi

Sarayburnu'ndaki feribot kazasında ayağı kopan Çera Alfasa'nın (44) ayağı yerine dikildi. Alfasa'nın 6 saat süren ameliyatın sonunda ayağının yerine dikildiği öğrenildi.

Kopan ayağı yerine dikildi

Feribot kazasında kopan ayağı yerine dikildi


 
Sarayburnu `ndaki feribot kazasında ayağı kopan Çera Alfasa`nın (44) ayağı yerine dikildi. Alfasa`nın 6 saat süren ameliyatın sonunda ayağının yerine dikildiği öğrenilirken, sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

Kaptan Işık Koşal `ın yönetimindeki Ankara gemisinin ani manevrası sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaşamını yitirmiş 3 kişi de yaralanmıştı.

Güvenlik Görevlisi Zekeriya Timur `un hayatını kaybettiği kazada Verda Uyar (12), Eliza Uyar (71) ve Çera Alfasa (44) isimli vatandaşlar yaralanmıştı.

Yaralılardan Eliza Uyar Taksim İlkyardım Hastanesi `nde tedavi altına alındı. Verda Uyar ile ayağı kopan Çera Alfasa tedavi edilmek üzere Vatan Hastanesi `ne kaldırıldı. Alfasa`nın kopan ayağının 6 saatlik ameliyatla yerine dikildiği ve ameliyatın başarılı geçtiği belirtildi. Verda Uyar `ın ise yoğun bakımda gözetim altında tutulduğu ve yarın taburcu olabileceği kaydedildi.

(CHA)

Sabah

YORUM EKLE
YORUMLAR
cem yalgi
cem yalgi - 12 yıl Önce

cem yalgi
cem yalgi - 12 yıl Önce

Şahsen çalışma şansını bulduğum,değerli kaptan Işık Koşal ve tüm personele geçmiş olsun diliyorum.Emniyet ve güvenlige gösterdigi titizliğe rağmen böyle bir kaza yaşanmasını üzüntüyle karşılıyorum.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176