Çankırı’da uyuşturucu tacirlerine geçit yok

Çankırı Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde kullanan ve satan bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.03 Ocak’ta yapılan operasyon sonucu A.K. isimli şahıs yakalandı. A.K.’nin aracında yapılan aramada...

Çankırı’da uyuşturucu tacirlerine geçit yok

Çankırı Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde kullanan ve satan bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

03 Ocak’ta yapılan operasyon sonucu A.K. isimli şahıs yakalandı. A.K.’nin aracında yapılan aramada 6,74 gr sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi. 13 Ocak’ta yapılan operasyon sonucu H.Y. isimli şahıs yakalandı ve yapılan üst aramasında 0,67 gr sentetik kannabinoid maddesi elde edildi.

16 Ocak’ta yapılan operasyon sonucu O.A, K.B. ve A.Ü. isimli şahıslar yakalandı. O.A isimli şahsın kiralamış olduğu araçta 14,59 gr skunk maddesi, 10 adet uyuşturucu ecstasy hap, 90,38 gr sentetik kannabinod maddesi, 1 adet hassas terazi ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 690 TL, kendi aracında 4,41 gr sentetik kannabinoid maddesi, 14,83 gr yavşan otu ve 1 adet aparat ele geçirildi.

Şüpheli şahıslar hazırlanan tahkikat evrakı ile adli mercilere sevk edilerek, O.A isimli şahıs “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama” suçundan tutuklanarak Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Kaptan Haber Ajansı

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190