İş Dünyasından Çanakkale’ye armağan

ÇTSO girişimleri ile sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Çanakkale’ye kazandırılan 15 Temmuz Şehitleri Teknesinin tanıtımı yapıldı.ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Gün, İbrahim...

İş Dünyasından Çanakkale’ye armağan

ÇTSO girişimleri ile sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Çanakkale’ye kazandırılan 15 Temmuz Şehitleri Teknesinin tanıtımı yapıldı.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Gün, İbrahim Gürbüz, Emin Aydoğan, Fatih İş, Fikri Kutlu, Genel Sekreter Sema Sandal , Oda çalışanları, GESTAŞ yetkilileri ve basın mensuplarının bulunduğu tanıtım gezisinde Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu teknenin teknik özellikleri hakkında bilgi verdi.

15 Temmuz Şehitler teknesi, Çevre illerden Çanakkale’ye gelen şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarının ağırlanması, Denizle tanışma fırsatı bulamamış gençlerin denizle buluşturulması, İlgili öğrencilere denizle alakalı eğitimler verilmesi, çocuklara denizlerin ve çevrenin temiz tutulması, korunması gibi her türlü sosyal farkındalık proje uygulamalarında kullanabilecek.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190