Bayburt Belediyesi’nin sporculara desteği sürüyor

Bayburt’ta bireysel ve takım halinde yapılan sporlarla ilgilenen vatandaşlara ve lisanslı sporculara desteğini devam ettiren Bayburt Belediyesi’nden bir destek de kayakçılara geldi.Bayburt Belediyesi kayak sporuyla profesyonel veya amatör olarak...

Bayburt Belediyesi’nin sporculara desteği sürüyor

Bayburt’ta bireysel ve takım halinde yapılan sporlarla ilgilenen vatandaşlara ve lisanslı sporculara desteğini devam ettiren Bayburt Belediyesi’nden bir destek de kayakçılara geldi.

Bayburt Belediyesi kayak sporuyla profesyonel veya amatör olarak ilgilenen vatandaşlar ile lisanslı sporculara ücretsiz servis imkânı sundu. Belediyenin sağladığı bu imkânla Bayburt’taki kayak tesisinin yer aldığı Kop Dağına ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Hareket Hafta Sonu Belediye Önünden

Cumartesi ve pazar günleri Bayburt Belediyesi hizmet binası önünden saat 09.00’da hareket ederek Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü önünden de sporcuları alıp Kop’a ulaşacak olan servisin Bayburt’a dönüş saati ise 16.00 olarak belirlendi. Bayburt Belediyesi olarak bireysel ve takım halinde yapılan sporlara desteklerini devam ettireceklerini belirten Belediye Başkanı Mete Memiş, özellikle gençlerin ve çocukların sporla uğraşmalarının önemli olduğunu ifade ederek, “Kar sporlarının Bayburt’ta gelişmeye açık bir dal olması hasebiyle bu spor dalıyla ilgilenenlere ulaşım kolaylığı sağlamak adına böyle bir uygulamayı hayata geçirdik” dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176