Yüksekokulda Çanakkale Menüsü

Balıkesir Üniversitesi’nin Edremit ilçesinde bulunan Altınoluk ve Edremit Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Çanakkale ruhunu yaşamaları için öğle yemeğinde Çanakkale menüsü ikram edildi.Çanakkale ruhunun yaşatılması ve daha iyi anlaşılabilmesi...

Yüksekokulda Çanakkale Menüsü

Balıkesir Üniversitesi’nin Edremit ilçesinde bulunan Altınoluk ve Edremit Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Çanakkale ruhunu yaşamaları için öğle yemeğinde Çanakkale menüsü ikram edildi.

Çanakkale ruhunun yaşatılması ve daha iyi anlaşılabilmesi için yurdun bir çok kesiminde çeşitli etkinlikler yapılıyor. Balıkesir Üniversitesi Altınoluk ve Edremit Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yağlı buğday çorbası, üzüm hoşafı ve bayat ekmekten oluşan Çanakkale Menüsü öğle yemeğinde ikram edildi. Yüksekokul öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlik hakkında bilgi veren Altınoluk Meslek Yüksek Okulu Müdürü Selami Selvi "Balıkesir Üniversitemizin tüm birimlerinde ve Altınoluk Meslek Yükseokulumuzu yemekhanesinde, kahraman ecdadımızın sergilediği azim ve fedakarlığın hafızalarda canlı tutulması adına, Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün yıl dönümü etkinlikleri kapsamında öğrencilere öğle ve akşam yemeklerinde Türk Askerlerinin o günün şartlarında yedikleri, üzüm hoşafı, buğday çorbası ve bayat ekmek dağıtıldı. Altınoluk Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personelinin de hazır olduğu yemekte öğrenciler ile birlikte o zamanki Çanakkale ruhu yaşatılmaya çalışıldı"dedi. Altınoluk Meslek Yüksekokulunda yaklaşık yüz 50 öğrenciye Çanakkale Menüsü ikram edildi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176