Çinli Balıkçıdan Komando Taktiği

GÜNEY Kore açıkları film gibi bir operasyona sahne oldu. Ülkenin sahil güvenliği yasadışı balıkçılık yapan Çinlilere büyük bir operasyon düzenledi.

Çinli Balıkçıdan Komando Taktiği

GÜNEY Kore açıkları film gibi bir operasyona sahne oldu. Ülkenin sahil güvenliği yasadışı balıkçılık yapan Çinlilere büyük bir operasyon düzenledi. 12 tekne, 4 helikopter ve bir komando bölüğü ile gerçekleştirilen operasyon, havadan görüntülendi. Güney Kore sahil güvenlik yetkilileri Çinli 10 balıkçı teknesini izin almadan avlanırken tespit etti. Doğu Çin Denizi’nin bir uzantısı olan Sarıdeniz’de yasadışı olarak avlanan teknelerin etrafı Güney Koreli yetkililer tarafından sarıldı.

Gözaltına alındılar

YASADIŞI avlanan balıkçılara karşı düzenlenen 3 günlük bir operasyon çerçevesinde yakalanan balıkçılar, önce komandolara karşı koymak için tekneleri halatlarla birbirine bağladı. Balıkçılar ayrıca teknelere çıkmaya çalışan komandolara sopalarla karşı koymaya çalıştı. Ancak engel olamadı. Teknelere çıkan komandolar, balıkçıları gözaltına aldı. Güney Kore’nin Buan bölgesi açıklarında meydana gelen olay bölgede sıklıkla yaşanıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 8 yıl Önce

Bir şey farkediliyor mu acaba ?? Ateş açılmamış savaş gemilerinden

Aklıma sivil silahsız teknelere ateş açan Romen sahil güvenliği geliyor. Birgün hakkettikleri cevabı alacaklar. Kimse onların sahilini de güvenliğini takmayacak. Silahlar

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176