Advert
Deniz Haber Türk Denizcili?ğinin Haber Sitesi
| RSS | Sitemap | Künye | Reklam | İletişim | Arşiv&Arama | ÜYE GİRİŞİ Sitede 127 kişi var..| 11/02/2016 4:19:27
| RSS | Sitemap | Künye | Arşiv&Arama | ÜYE GİRİŞİ Sitede 127 kişi var..| 11/02/2016 4:19:27
DenizHaber Türk Denizciliğinin Haber Sitesi
|Kurtarılan Murat Hacıbekiroğlu 3 bu rıhtımda


Kurtarılan Murat Hacıbekiroğlu 3 bu rıhtımda

Kurtarılan Murat Hacıbekiroğlu 3 bu rıhtımda

İtalya-Hırvatistan arasında buğday taşımacılığı yapan ve AIS verilerine göre Split Limanından İtalya'nın Bari limanına giderken karaya oturan gemi kurtarıldı, Split Limanında..

Murat Hacıbekiroğlu 3 Kurtarıldı; Split Limanında...

İtalya-Hırvatistan arasında buğday taşımacılığı yapan ve AIS verilerine göre Split Limanından İtalya'nın Bari limanına giderken karaya oturan gemi kurtarıldı, Split Limanında rıhtıma bağladı.

Geminin oturmadan dolayı hasara uğrayıp uğramadığı konusunda yapılacak karine sörveyi çalışmasından sonra yoluna devam etmesi bekleniyor.

Aşağıdaki şemada geminin şu anda Split'in kuzeyindeki liman bölgesinde bağlı olduğu rıhtım görülüyor.

 Bu Haber 2250 kez okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Yazlanlardan Lojiturk Ltd. veya denizhaber.Com sorumlu tutulamaz.


(100 Kırmızı Kart gören yorum otomatik olarak sistemden çıkmaktadır)
Bu habere bırakılan toplam 10 yorum var.
  10 yorum gösteriliyor. Yorum Ekle


split

geminin karaya oturması zor bir durum geçmiş olsun personele ve şirkete. splittde güzel limandır hani.

korkmaz korkmaz

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

HAKYEMEZE

KARAYA OTURMANIN NEDENİNİ BİLMEDEN TÜRK KAPTANINI ELEŞTİRME NE HADDİNE DEVLETİN CIKARDIGI YASAYI AZ MAAŞ COK KAZANÇ DÜŞÜNCESİ ARMATÖRLERİN BASKISI İLE OLMUŞTUR. TÜRK GEMİCİLERDEN NE ZORUN VARKİ,İNSANIN HALİNDEN EL OĞLU ANLAMAZ . İŞSİZ GENÇLERİMİZİ BU SEKTÖRE KAZANDIRALIM. SAygılar.

ERGUN KAYHAN

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!KAPTAN TÜRK EHLİYETLİYDİ.GÜPEGÜNDÜZ 8 MİL AÇIKTA GEMİYİ KARAYA OTURTMUŞ.
DEVLETİN ÇIKARDIGI YABANCI PERSONEL CALIŞTIRMAYA İZİN VEREN YÖNETMELİĞE KARŞI ÇIKAN GEMİMO YA VE ONU DESTEKLEYEN ŞAHISLARA DUYURULUR.

ADIL HAKYEMEZ

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!korkmaz korkmaz arkadasım sen bılıp bılmeden neden koknusuyosun bır kere kaza gunduz degıl gece saatınde meydana gelmıstır eger kı o kaptan olmasaydı belkıde gemı batmıs olabılırdı kazalarda ıllakı ınsanların olmesı gerekmez bundan once de aynı adaya bır cok kez oturan gemı vardır bunu da bılın su an lımandayız ve saglık durumumuz da gayet ıyı

m.h.b 3

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

hakyemez

bu muhteremin soyadı ile meramı uyuşmuyor.bilmem bunun farkındamı.sanmam;mutlaka kıyıda kumdan tepeler yaparak denizciliğe bu tepelerden bakmaya çalışan bi muhterem.muhterem olsun...

sezainizam

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

GECMIS OLSUN

GEMI KAPTANI VE PERSONELI BASTA OLMAK UZERE ARMATORE VE TURK DENIZCILIK CAMIASINA GECMIS OLSUN.
KANIMCA GERCEK ISMINI VERMEKTEN KORKAN SN.ADIL HAKYEMEZ,ADI VE SOYADI ILE BIR KESIME KARSI SHOW YAPMAK ISTIYOR..!! ISTIYOR AMMA KAPTANIN,ARMATORUN,PERSONELIN NE HALDE OLDUGUNU VEDE AILELERIN,COCUKLARIN HANGI PSIKOLOJI ICINDE OLDUGUNU BILMIYOR.
EN ONEMLISI YUCE TURK MILLETINI UNUTUYOR,SN ADIL BEY SIZIN GIBILERE TEK SEY SOYLENIR "TURK MILLETI YENDIGI DUSMANINA KILICINI GERI IADE ETMISTIR." ...!!!
INSALLAH YABANCI PERSONELLI GEMINIZ ... SOYLEMESI INSANI BILE URKUTUYOR..,YUCE ALLAHIM DUSMANIM BASINA VERMESIN.
BUARADA GURCU KAPTANIN GEMI DEMIR TARARKEN SALONDA OKEY E DONDUGUNU,BULGAR KAPTANIN 3250 DWT LIK GEMIYI 97 METREYE DEMIRLEDIGINI,FILIPINLI ASCININ MANEVRADAN SONRA SAAT 2030 DA YEMEK ISTEYEN BAS MUH'IN UZERINE CIKAN TARTISMA SONRASI KIZGIN YAG ATTIGINI VE YAKIT CALAN CARKCIBASINI DUSUN VE RAHAT UYU..


BAHRİ ZAL

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

GECMİŞ OLSUN.

öncelıkle gemı kaptanına ve tum personele ayrıca şirketine gecmiş olsun dıleklerımı sunarım.
kaza gecıren bu gemı denıze ilk cıktıgım gemı oldugu için ayrıca sahsı olarakta yuregımde burkulmustur.üzüldüm.
en kısa surede gemının tekrar seferlerıne baslaması dilegı ile selamlarımı sunarım.tum hacıbekıroğlu ailesıne gecmış olsun.

sonra da tıpık akbabalara iki çift lafım olsun.
denızın içini,gemılerı,topragı ve havayı pıslettıgınız yetmıyor şimdi yıne sahsınıza yakısır sekılde yazılar yazdıgınızı goruyorum.ve ta brezılyalardan sızlere lanet okuyorum.memleketın akbabaları.

ümit öztürk

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!denizci arkadaşlara geçmişolsun diyorum selamlar

mustafa aksöyek

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

denizci arkadaşlara geçmiş olsun

ÖNCELİK LE TÜM DENİZCLİK CAMİASINA GECMİŞ OLSUN TABIKI HER KAZA SEBEPLİ VE YA SEBEPSIZ KİŞİLERİ ÜZER BUN NEDENELE TÜM GEMİ PERSONELİ VE AİLELERİNE GEÇMİŞ OLSUN kaza günüde çok tesadüf split teydim
Benim Burda yaklaşımım farklı pencerden olacak sanırım hacıbekir oğlu ailesi un satarak sonrasında 1978 de deniz hayatına başlayarak bu günlere geldi birilerini hep basamak olarak kullanıdılar hatta kendi kardeşlerini bile gerisini siz düşünün zaman her şeyin cevabıdır

saygılar

Morgül morgül

Bu yoruma cevap yaz! Bu habere yorum yaz!

GÜNCEL Kategorisinden Diger Başlıklar:


Alanya, Denizaltı, Tur, Maersk, Mısır, İhracat, Çanakkale Boğazı, askeri Gemi, Edremit, Göçmen, Koç Üniversitesi, Denizcilik Forumu, Fındık, Hamsi, Trabzon, Karadeniz, Vefa Salman, Yalova Yat Limanı, Mustafa Koç, Aylan Kurdi Davası, Bodrum, OPEC, Petrol, , Murat Camadan, Karadeniz, Gökpınar Gölü, Balıkadam, Sualtı, Gemi seyahati, MSC Grup, Nejla Tuncel, KARDEMİR, Filyos Limanı,